Fragmanı izle Into the Badlands

Klasik Asya öykülerden Çin'in Badlands'inin batıya uyarlaması profesyonel oyuncu ve yönetmen kadrosu ile birçok filme konu olmuş bu muhteşem öykünün dizi uyarlamasında Feodal baronlar tarafından yönetilen bir ülkede insanlara değer verilmiyordur ve sadece güçlü baronların sözü geçmektedir. Etkili bir şekilde dövüş sanatlarna sahip bir grup ise baronların yaptıklarına daha fazla göz yummayıp onlara savaş ilan eder. İyiler ve kötülerin savaşını izleyeceğimiz yapım dövüş severler için muhteşem efekt ve görüntüleri ile büyüleyici anlar yaşatacaktır.

Yorumlar (62)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Labulent

  22 Nisanda başlayacakmış fragman yayınlamışlar

  0 0
 2. @MartinRusso

  İZLENEBİLECEK EN GÜZEL DİZİ BENCE BU YORUMU GÖREN VARSA KESİNLİKLE TAKİP ETSİN BU DİZİYİ İZLEYİN HAKLIYMIŞSSIN DERSİNİZ

  0 0
 3. @alhfacair

  3. dünya savaşı sonrası değil dostlar. Dizi 16. yüzyılda yazılan bir Çin hikayesi/romanını konu ediniyor. Adı da Xuanzang (çince orijinal ismi) “Journey to the West” (ingilizce çevirisi)
  Bilgi için: https://en.wikipedia.org/wiki/Journey_to_the_West

  Distopik bir evrenin, günümüze post-akoliptik uyarlanmışını izliyoruz. Maalesef hakkında Türkçe yazılmış düzgün bir kaynak bulmanız zor. Ekşisözlüğe göz atabilir veya ingilizce anlarım ben derseniz de link budur: https://en.wikipedia.org/wiki/Into_the_Badlands_(TV_series)#Premise

  2 0
 4. @KING HAWK

  bence marvel veya DC nin süper kahramanlarını izleyeceğinize buna başlayın on numara dövüş sahneleri harika 43 dk lık bölümler sanki yeni açmışım gibi nasıl bitiyor anlamıyorum efsane bence

  0 0
 5. @Hiphop

  Film 3 dünya savaşı sonrasını anlatıyor tüm dünyadaki herşey yok olmuş geriye kalan çok az insan ırkı bana öyle geldi yani albert einstein dedigi söz üzerine çekilmiş gibi 3. dunya savasinda hangi silahlar kullanilacak bilmiyorum, ama 4.dünya savaşı tas ve sopa ile yapilacak..

  0 -1
 6. @ali.bay

  Eğer bu filmin senaryosu eski bir çin efsanesinden alınmışsa, o zaman Game of Thrones kitaplarının yazarı tam bir hırsız. Çünkü Game of Thrones bu filmin krallık versiyonu. Resmen araklamış Çin efsanesini adam ve dünyaya hikaye tasarladım diye satmış 9 kitabı.

  1 0
 7. @mitogs85

  kolay kolay yorum yapmam(kendini beğenmiş sanmayın:) ) ama süper bi dizi izlemeyen varsa hemen başlasın derim.

  0 0
 8. @harold finch

  Güzel dizi benim hosuma gitti başlayın derim tutar

  0 0
 9. @Mgmbreis

  Ya o kadar zaman oldu ki unutmuşum lan ;)) konu neydi ;))))

  0 0
  • @pasha7635

   unutmuşsan oku özetini LAN

   0 -5
 10. @Blitz

  ikinci sınıf oyuncular, ikinci sınıf senaryo, ikinci sınıf görüntü yönetmenliği.

  birinci sınıf dövüş sahneleri.

  1 -10