Fragmanı izle Riverdale

Riverdale

imdb: 7.6

Küçük bir kasabada yaşayan sürrealist gençlerin hayatını anlatacaktır. Dışarıdan sakin ve şirin bir kasaba gibi gözüken Riverdale’in iç yüzü oldukça karanlık ve tuhaftır. Bu kasabada yaşananlar dışarıdan gelenler için garip olarak adlandırılabilir ancak içeride yaşayanlar için oldukça sıradandır.

Yorumlar (31)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Bera Potter

  Bayıldığım bir dizi juggy ye aşığım 3. Sezonu iple çekiyorum

  1 0
 2. @zy_tn01

  ilk bölüm bu kadar harika olamazdı!! 2 günde 1. sezonu 3-4 günde 2. sezonu bitirmeme deydi. şimdi sadece perşembeyi iple çekicem.

  1 0
 3. @pitney

  Dawson’s Creek’ in kötü bir kopyası ama boş zamanlarda izlenebilir.

  0 -1
 4. @Finnmatt8

  Kesinlikle başlayın müko jughead❤

  1 0
 5. @Tioelciey

  bir bölüm izleyince gerisi gelen bir dizi

  1 0
 6. @Happy 009

  3.sezon ne zaman gelir

  1 0
 7. @agaysoalone

  1. Sezon harikaydı hayatımda izlediğim en iyi sayılı diziler arasına girmişti. 2.sezonda doğal olarak çoğu dizide olan şeyler oldu biraz karmaşıklaştı izlerken duyduğum keyif ve heyecan azaldı ama yine de güzeldi her bölümü bekledim heyecanla. 3. sezonda her şey toparlanmaya başladı önceki sezona göre. Sezon finaline az kaldı merak ediyorum neler olacak umarım güzel bir final olur. Ve umarım 4. sezonda öyle bir senaryo yazarlar ki tekrar 1. sezon heyecanı gelsin DAHA FAZLA CHERYL BLOSSOM! Cheryl blossom gerçekten diziye ayrı bi heyecan katıyor

  0 0
 8. @Muharrem_Ozturk

  İlk sezon çok güzeldi. Ikinci sezonda güzel ilerliyor diyebilirim ama tambi konusu yok gibi sanki bakalım

  0 0
 9. @ritasarioglu

  1. sezonu çok özletti ama 2. sezona da berbat diyemem. Umarım hep bir katil üzerinden gitmezler, daha yaratıcı konular bulurlar. Dizinin oyuncuları zaten çok sempatik. Onlar sayesinde diziyi daha bir merakla seyrediyorum :)

  1 0
 10. @Fysldg

  1.sezon o kadar akıcıydı ve mantıklıydı ki açıkçası bir sonraki bölümü merak ediyordum bu 2.sezon için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim herşey çorba oldu, karmakarışık. Tarmin edici değil. Siz yinede diziye başlayın asdf

  2 0