Fragmanı izle Stranger Things

Dizi 1980'li yıllarda New York eyaletine bağlı bir liman kasabası olan Montauk'ta geçmektedir. Genç bir çocuk gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ailesi, arkadaşları ve yerel polisler çocuğun ortadan kaybolması ile ilgili kapsamlı bir soruşturma başlatarak gerçeği açığa çıkartmaya çalışırlar. Olayın soruşturması derinleştikçe gizli hükümet deneylerinin yapıldığı olağanüstü bir gizemin içine çekilirler. Annesi (Winona Ryder) çocuğunu alabilmek için korkunç doğaüstü güçlerle yüzleşmek zorundadır. Aktör David Harbour kasabanın şerifi olarak dizide rol almaktadır.

Yorumlar (80)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @biberiyevekekik

  Tek isteğim boka sarmasın. Hani işin içine bilimi de katarak gerçeklik hissi veriyor ve umarim bu dengeyi bozmaz. Ama bilmiyorum

  0 0
 2. @Braximus

  Gerek konusu gerek oyuncuların başarısıyla tek kelimeyle mükemmel bir dizi.Şiddetle tavsiye ediyorum.Birçok sezon bizi bekliyor olacak muhtemelen :) 3. Sezon bu güz geliyor.Çekimlere başlandı bile.Bence 4-5 sezon bile olur bu dizi.

  Spoiler içeren alan!

  Bob’un öldüğü sahnede nedense çok üzüldüm :( Görüşürüz süper kahraman..

  1 0
 3. @sulkren

  Eğer dizi nasılmış diye merak ediyorsanız, yorumları sakın okumayın !
  O kadar çok spoiler koymayı bilmeyen insan var ki, dizinin özetini izlemiş olursunuz.
  Dizi sıradanlık dolu bir senaryoyu efsane hale nasıl getirmiş hala ben de çözemedim. Sınav haftam yaklaştığı halde diziyi “bir bölüm daha, 40 dakikadan ne olacak ?” gibi başlıklar altında bitirdim.
  Dizide başlarda korkmanız normal ama ilerledikçe artık hem dizide hem de gerçek hayatınızda da korkmamayı öğreniyorsunuz.
  Kesinlikle öneririm, iyi seyirler !

  1 0
 4. @hmybrk

  3. sezon ne zaman glcek ?

  0 0
  • @LastSpirit

   3.Sezon 2019 başımda geliyor bilginize

   2 0
 5. @ertanglmsr

  spoiler yazmayı bilmiosanız yazmayın kardeşim. ..
  ayrıca çeviri konusunda katılıyorum ne olursa olsun internet üzerinden film dizi vs izleyenlerin %99 u sansür olamadığı için tercih ediyor. farklı çevirmek de bi sansür o sahnenin bütün ahengini fuck mayın

  4 0
 6. @nazeylulgid

  Arkadaşlar az önce spoiler koymayı becerememiştim sorry:(
  Bob ‘a üzüldüm

  0 -1
 7. @nazeylulgid

  Kalite akıyor dizinden birkaç günde bitirdim

  Spoiler içeren alan!

  Bu arada Bob’a çok üzüldüm:(+ Lucas ve Mac’in öpüşmesi baya iyi oldu

  0 0
 8. @MORUQ
  Spoiler içeren alan!
  bob’a üzüldüm ve bu arada eleven ın saçı son bölümlerde iğrenç
  1 0
 9. @LostSoul

  Stranger Things is a 1980s inspired and themed science fiction horror Netflix show. The show is set in November 1983 and takes place in the fictional town of Hawkins. Hawkins residence live a fairly normal life until a boy named Will Byers goes missing in the woods. Three of Wills friends Mike Wheeler (played by Finn Wolfhard), Lucas Sinclair (played by Caleb McLaughin) and Dustin Henderson (played by Gaten Matarazzo) are very worried for him but what they uncover something more dark and sinister. After looking for their missing friend they come across a girl, who they call Eleven because of her tattoo. However they soon find out this isn’t any ordinary girl but one with very special powers. It is very clear the show takes lot of inspiration from classics 80’s films like The Goonies and ET.

  The performances from all of the cast are great especially the child actors, who show the right amount of charisma and banter you expect from kids growing up in the 80’s. However, the star of the show here is definitely Eleven (played by Millie Bobby Brown) who plays the ET type of role in show. Millie’s brilliant acting skills have a lasting effect on the viewer even though she has 42 words throughout the whole series.

  The Duffer Brothers brilliant writing and directing skills play with your emotions to create a love letter to all those 80’s horror films. It’s truly something special! 9/10

  4 -2
 10. @sudenazyavuz2622

  Bu tür filmlerde hep aynı tema var yani külle kaplı dumanla kaplı farklı bir boyut, gerçekliği aklımdan çıkmıyor…

  1 -1