Dil Seçeneği Aftermath 1.Sezon 2.Bölüm (In Rats Alley)

 5 Eki 16 |  28
Sinema Modu İzledim

Elif Avcı
altyazı çevirmeni.
@aellyf

Yorumlar (28)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @minimu

  o kadar ateş etrafta var ve kız arabanın altına girerek kurtuldu . o ateş arabanın altından geçemedi mi ??? .. Haydi geçemedi diyelim… Lastikler de erimemiş. Demek ki kalorisi düşük bir ateş. henüz 2.23 dakikadayım. izleyip izlememkte kararsız kaldım

  2 0
 2. @savkarkoclar

  süper

  0 0
 3. @furkangkhsn

  Dizi zaten fantastik. ejderha falan neden saçma olsun ki? saçma geliyorsa gidin polisiye falan izleyin fantastik dizide ne işiniz var?

  2 -2
 4. @srscr

  En değişik post apokaliptiklerden oturduk ailecek dizi dana ne kadar hayal gücünde sınır tanımayabilir tartışıyoruz

  0 0
 5. @hottuna217

  ejderha olayı bitirdi ….. hala bu diziyi öven , beğenen var mı?

  3 -1
 6. @CandyMan

  Kahvehanede oturduk 4 kişi batak çevirdik.Üstüne arkadasın bırısı videoya cekmıs bızleri.Üşenmeden oturdum izledim bu diziden iyiydi.

  3 -2
 7. @kesmenolux
  Spoiler içeren alan!
  sondaki ejderha geldiği zaman koptum 10 dk güldüm ya..

  merak ediyorum bi dizinin kurgusu daha saçma yapılabilirmi ?

  1 -1
 8. @kostebek09

  eskiden rom vardı okuduğum ilk çizgi romanlardandır bi çizgi dizisi çıksa

  0 0
 9. @andromeda3535

  Çıldırıyorum yeminle. Böyle saçma sapan senaryo yok yani. 2.bölümde belki toparlar dedim ama yok. Mantık hatalarıyla dolu. Diyorum ki olabilir mantık hatası ama bu kadar da olmaz. Bazı dizileri sırf karakterleri için izliyorum örneğin the100 bellamy, FTWD Nick, Alicia, Daniel Salazar. Ama burda öyle bi karakter de yok. Bi de bu olayları bu kadar hızlı anlatacağına biraz duygu verseler sevilecek karakter aramayacağım. Dünya yok oluyor kız yok ortada bunlar laylaylom. Yorumları okuyup izledim, tepki koymayayım dedim ama cidden şu sıra izlediğim en kötü dizi. TWD ile karşılaştırmayın bile lütfen….

  4 -4
 10. @KollayanX1996

  Yav arkadaş bu diziye yorum yapanlara hastayım hem bu diziyi konusunun ne olduğunu bilip izliyorlar hem de saçma diyorlar bu şuna benzer teen wolf izleyip bidaki bölümü merakla bekleyip aynı zamanda saçma olduğu nu ima etmek işte bu insanların hayal güçleri sıfır

  5 -7

Bu bölümü beğendiniz mi?