Dil Seçeneği Aftermath 1.Sezon 4.Bölüm (Fever of the Bone)

 19 Eki 16 |  23
Sinema Modu İzledim

Elif Avcı
altyazı çevirmeni.
@aellyf

Yorumlar (23)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Aylincan

  Annenin sürekli güneş gözlüğü takmasına sinir oldum. Top Gun Versiyonu gibi bir hava veriyor. Anladık pilotsun da o zifiri karanlıkta gözlük takmak da ne :)

  2 0
 2. @ercu.tr

  ellerinize ve gözlerinize sağlık.

  0 0
 3. @Nosense

  Olaylara verdikleri tepkiler çok komik bazen . olaylara hemen adapte olmaları da cabası

  2 0
 4. @Nosense

  Cidden oyunculuğu çok kötü olanlar vasr bu dizide şekil A : Matt .. Konu fena değil aslında ama işleyişi güzel olmamış, olayları atlayarak ve cok hızlı ilerletiyor

  2 0
 5. @ ?

  Diziyi okadar seviyorum ki dev ejderhaya ineği kapan ”kuş” demesi :D havaalanında annesi çocuklarını rahatlıkla hiçbirşey yokmuş gibi göndermesi vb kopma gibi sorunlar. Bu arada dizinin sonu yarıda kesildi sadece bendemi ?

  3 0
 6. @srscr

  Bazı ufak saçmalıklar olsada daha yeni başlamış bir dizi ve aslında çoğu kıyamet senaryosundan da farklı.Diğer diziler tek yönlü işlerken bu dizi de gerek yaratıklar gerek doğal olaylarda fazla çeşitlilik var.Dizi tam oturduğunda ufak aksaklıkları giderdiğinde gerçekten sağlam bir yapıt olabilir.

  0 -1
 7. @KARASEVDA

  şu anne nin her şeyi başarırım tripleri beni yedi bitirdi. salağın önde gideni…

  2 -1
 8. @ico

  Yoklukta idare eder.

  0 -1
 9. @erenakn7

  Bu şarışın kızın değilde diğer kısa saçlı küçük kızın kafası yamuk mu bana mı öyle geliyor paso gözüm ona takılıyor o kadar keyif vermiyor dizi.

  7 -1
  • @cesurweb

   sağol ya, senin yüzünden artık sürekli benimde gözüme takılmaya başladı….

   0 0
 10. @Dreamrain

  Hatalar çok özellikle tepkiler hususunda. Ama gene de kendini sevdiriyor. Mesela havaalanına geldiklerinde anne rahatlıkla 2 çocuğunu doktoru aramaya yolluyor tehlike olabileceği halde. Bazen çok komikler cidden.

  5 -1

Bu bölümü beğendiniz mi?