Dil Seçeneği Apocalypse – La 2e Guerre mondiale 1.Sezon 1.Bölüm (L'agression)

 15 Tem 15 |  15
Sinema Modu İzledim

Yorumlar (15)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @he-who

  Hitler kötü,Mussolini kötü,savaşı kazanmakta ki tek çareleri Stalin kötü.
  ama Dresden bombacısı bizzat okul hastane hapishane bombalatan kimyasal bombanın kapağını açan Chirchill iyi.
  İşimiz bittiğinde görürler-derken ve bunda SSCB yi işaret eden Rosvelt iyi.
  Savaş bittikten sonra bile pasifik hattında 4 nükleer bomba patlatan TRUMAN çok iyi.
  Dönek fransız başbakanları ve parlementosu şahane hatta kendi müttefiklerini VİCHY den vursalar bile çok iyiler.
  Neyse ben diyeceğimi diyim burda en kötüleri :
  Japon kraliyet ailesi ve Stalindir.
  ayyyhhhhh ne diyorum ben hepsi kötü bunlar.

  0 0
 2. @kandera

  teşekkürler.

  0 0
 3. @DevilEray

  Tamamen propaganda olan bu belgesel diziyi izlememinizi kesinlikle tavsiye etmem zira almanyayı 1, dünya savasina sokup almanya osmanlı avusturya imparatorluklarının yok olmasını saglayan ingiliz fransız sscb amerika arkasindaki yahudierin almanyadan veya nazizm hitlerden korktugu icin cıkardigi bi savastir Zaten HİTLER konusmalarınıda youtubedan bulablirsiniz savas degil baris istiyodu istedigi tum gentillerin yani tum hristiyanların yahudiere karsı birleşmesiydı ama yahudılerin altında ezilen yok olup giden amerika ingiltere ve kuklaları sscb hitlere karsi cıktı ve sonuç tum dunya yahudı tiranına boyun eydi.Bunların dogrulugunu kesinlesştirmek icin Georg Armstrongun daha savas paslamadan onceki kitapı Rotschield Para İmparatorlugu derin yahudı devleti adlı kıtabı okuyablirsiniz.

  4 -8
 4. @DevilEray

  Tamamen propaganda olan bu belgesel diziyi izlememinizi tavsiye ederim zira almanyayı 1, dünya savasina sokup almanya osmanlı avusturya imparatorluklarının yok olmasını saglayan ingiliz fransız sscb amerika arkasindaki yahudierin almanyadan veya nazizm hitlerden korktugu icin cıkardigi bi savastir Zaten HİTLER konusmalarınıda youtubedan bulablirsiniz savas degil baris istiyodu istedigi tum gentillerin yani tum hristiyanların yahudiere karsı birleşmesiydı ama yahudılerin altında ezilen yok olup giden amerika ingiltere ve kuklaları sscb hitlere karsi cıktı ve sonuç tum dunya yahudı tiranına boyun eydi.Bunların dogrulugunu kesinlesştirmek icin Georg Armstrongun daha savas paslamadan onceki kitapı Rotschield Para İmparatorlugu derin yahudı devleti adlı kıtabı okuyablirsiniz.

  0 -3
  • @geken

   söylediklerinin hepsi doğru. ispatlı belgeli. benim işin içinden çıkamadığım tek enteresan bilgi, hitlere ekonomik destek sağlayan bankaların hepsi yahudilere ait. bu nasıl iş onu anlayamıyorum.

   1 0
 5. @frknblcfb

  Arkadaşlar bütün alternatifler bozuk nasıl izleyebiliriz acaba bu diziyi ?

  0 -1
 6. @Enistgok

  Hitler’in iktidara gelişi, sonrasında yaptıkları, ihtirası bir yerden tanıdık ama bir türlü çıkartamıyorum.

  3 0
 7. @DenizAlka

  faşizm-komünizm göstermelik hikayeden ibaret. versay anlaşmasından sonra almanlara ağır yaptırımlar yükleyen ve durumlarını umursamayan öyle ki alman nesillerini hitler’den umut bekleyecek(hitleri haklı çıkaracak) hale getiren britanya-fransa’nındır tüm bu yaşananların vebali. edebiyat parçalayarak kendinize yer açmaya çalışmayın boşuna, almanların karnı tok olsaydı parise kadar yorulmazlardı…

  8 0
  • @Dr.Ragnborg

   Yemin ediyorum tebrik etmek için üye oldum bana tercüman oldun belgesel propagandadan ibaret doğru kısımlarının olduğu da inkar edilemez tabi.

   2 0
 8. dicle deniz

  Aysegul kanat hanim cevirmen arkadas yabwnci dildeki herhangi bir atasozu yada deyimi bizim dilimizdeki en karsiligi uygun bir atasozune cevirir…yaptiginiz yorumu cehaletinize veriyorum .bence cevirmen arkadas gayet basarili cevirmis tesk.,

  0 0
  • @ege20

   ayşegül hanımın hobisi çevirmen eleştirmektir arkadaşlar boşuna uğraşmayın:)) izlediği tüm dizilerin altında illahi çevirmene bir şey söyleyecektir. önceden kendisine vermiş olduğum cevabı da büyük bir zevkle kopyalıyorum.

   üzgünüm ama sizleri bu yaptığınız şeyler ego tatmini ugruna boş işlerle uğraşan boş insanlar olarak gösteriyor. haksızlık sevmem diye otobüs kuyrugunda metroda kavga edip, trafikte küfreden , bankamatik sırasında hak arayıp memleket soyulurken sesi çıkmayan zavallılar gibi gösteriyor daha doğrusu! türkçeye ingilizcede karşılığı olmayan amca/dayı ile mi sahip çıkacaksınız? memlekette türkçe tabela kalmamış siz burada çeviri yapan insanlarların emeğine saygı duyup teşekkür edeceginize kalkıp bir dizide bir kelime için laf söylüyorsunuz!

   tükçeye sahip çıkmak için yabancı tabelası olan hiçbir işyerinden alışveriş yapmayın o zaman! onlar da isim değiştirsinler. tavuk döner satan dükkancıklar bile yabancı isim almış siz ingilizce izlediğiniz bir dizinin alt yazısı için sözde dil savunması yapıyorsunuz. kusura bakmayın ama ben çok kültürlü duyarlıyım mesajı vermek dışında bir amacı yok. mesajınızda boş. bunu gerekli konularda yaparsanız harika olur.

   memleket bölünmüş, dil birliği kalmamış siz burada çeviri edebiyatı yapıyorsunuz.

   ayrıca ben kötü bir şeyde söylemiyorum çok biliyorsanız ingilizce ana dilde izleyin geçin. neden altyazı bekleyip altyazılı izleyip sonrada boşuna sinir olup başkalarını da boş yere sinir ediyorsunuz?

   1 0
  • can giritli

   Asıl cahil, bildiğini saygısızca, ukalalıkla dışa vurandır, madem çeviri konusunda bu denli bilgi sahibisiniz, daha kibar bir lisanla yanıtlayabilir, bizleri de derin bilginizle aydınlatabilidiniz…

   0 0
  • Ayşe

   Ya her bayana yazmak için mantıklı mantıksız eleştirmeyin. Adam doğruyu demiş. Çeviriyi de eleştirecek kişi gitsin kendi çevirsin. Altyazı ile izlemesin ya da.
   Buralardan kendinize meset ummayın, yazıktır. Gidin dışarda kollayın bayanları, buralara düşmeyin. Ayıptır ayıp.

   2 0
 9. Atacan

  güzel bir belgesel, çeviri için teşekkürler :) Devamını bekliyorum.

  0 -1
 10. @GECO

  Şimdiye kadar izlediğim en iyi 2. Dünya savaşı belgeselidir.Tamamı gerçek görüntüler

  1 -2

Bu bölümü beğendiniz mi?