Dil Seçeneği Black Mirror 4.Sezon 5.Bölüm (Metalhead)

 29 Ara 17 |  57
Sinema Modu İzledim

Yorumlar (57)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @btlozknn
  Spoiler içeren alan!
  inanır mısınız, sondaki ayı beni çok etkiledi. birinin mutlu etmek uğruna yapılan bunca şey… ayıyı basit bir şey olarak görmeyin. o hikayenin kalbiydi.

  Spoiler içeren alan!
  0 0
 2. @Lucasian

  legen wait fot it dary

  Spoiler içeren alan!
  katil robotlar
  0 0
 3. @onuro903

  Black mirror: işte sonra yine bir gün beyin yakıyorum

  2 -1
 4. @UkiyoKaiho

  yorumlara baktım da oyuncak ayı ya fazlasıyla takılmışsınız bence orada ki oyuncak ayı sembolik ti onun altında bir mesaj yatıyor bence ama ben çözemedim ama var mesaj falan bulan yazsın 2. olarak bir yanım ne gereksiz bir bölümdü dimi ama diyor diğer yanımda harika bir bölümdü diyor. gereksizliği şuradan kaynaklı yani birden kendinizi olayın ortasında buluyorsunuz sanki bir zombi filmine ortadan gitmiş gibi falan neyse ne anlatıyorum ben

  1 0
 5. @onderxyw

  harikaydı

  1 0
 6. @gizemlimiyim

  geberdim gerilimden otonom köpekler allah sizin belanızı versin

  3 0
 7. @Andlost

  Hamam böcekleri olmuş hamam robotları

  Spoiler içeren alan!
  gelecektesiniz siz abi kendinize gelin, hâlâ mı oyuncak ayı

  siyah beyaz oluşu çok hoştu

  3 0
 8. @dincelfatos

  şahaneydi ama

  Spoiler içeren alan!
  bütün bunlar bir oyuncak ayı için olmamalıydı ne bileyim birini kurtaracak bir program ya da sağlık cihazı falan olmalıydı. bir çocuk sevinsin diye hele de yapay zeka kuçu kuçuların dünyayı ele geçirdiği bir süreçte bir çocuk sevinsin diye 3 kişi ölmemeliydi. dünyayı bi kurtarın çocuğu öyle sevindirin. ayrıca kadının pes etmesi de hoşuma gitmedi.
  0 -2
  • @dincelfatos
   Spoiler içeren alan!
   şahdamarına saplanmış olduğunun bilincindeyim ama intihar etmesinden çok savaşırken ölmesini izlemeyi tercih ederdim. Arabayı patlatıp bir kaç kuçu kuçu daha temizleyebilirdi mesela. Dizi Black Mirror olunca beklenti yüksek.
   1 -2
  • @luna3285
   Spoiler içeren alan!
   Kadın pes etmek zorundaydı çünkü takip cihazı şahdamarına saplanmıştı,onu kesip çıkarsa kan kaybından ölecek,çıkartmasa peşine başka köpekler takılacak zaten araba çalışmıyor yine ölecek
   4 0
 9. @nayn

  4. sezon ilk 4 bölüm beni tatmin etmedi.Ama bu bölüm güzel olmuş

  0 -2
 10. @SnowOwl

  Bölüm yine bildiğiniz Black Mirror bölümleri gibi güzeldi fakat birkaç şeye değinmek istiyorum

  Spoiler içeren alan!
  Böyle bölümleri izlerken her zaman karamsar düşünmemek gerekir sonuç olarak bu yapay zekayı geliştiren insanlar .Eğer bir yapay zeka insanlara zarar veriyorsa, kötü olanlara karşı savaşabilen bir başka yapay zeka da yapılabilir..
  1 0
  • @Anton

   Yapay zeka şu an bildiğimiz ve ileride tasarlanılması hayal edilen insansı yapay zeka olarak ikiye ayrılır. İlki kendisine ne verilirse onu yapar ve onun dünyayı ele geçirmesi ile hesap makinesinden bunu yapmasını beklemek aynı şeydir. Çok gelişmiş yazılımlardan başka bir değillerdir. Fakat bir gün insansı bir yapay zeka geliştirilirse yani bir anlamda organik bir sistemle çalışan ve bizim gibi yaşayan (ki bu konuda ufacık bir gelişme bile yok) o zaman ne olur bilemiyoruz.

   0 0
  • @Woah

   Bir bilgisayar mühendisi olarak yazıyorum; yapay zekanın kontrolden çıkacak kadar gelişmesi mümkün değil. Hele ki bir robotun. Bu yapay zekayı tasarlayacak olan mühendisler, kodlayacak olan programcılar mutlaka bir kill-switch koyacaktır programın içine. Algoritma ne kadar gelişmiş olursa olsun bir if-else bloğunu kafasına göre yok sayamaz. if (kill_robot == true) then stop; Bu kadar basit. Bilgisayarlar sadece kendilerine söyleneni yapabilir.

   1 -1
  • @volkan.trb

   karamsar değilim fakat kurduğun mantığa değinmek istiyorum ben de dostum; diyelim ki insanoğlu yapay zekayı dizginleyemedi, senin demene hemen başka makineler yaparız…”makine”lere karşı “makine”ler…ikisi de aynı ırk…ırk diyorum çünkü savaş açacak yapayzeka mutlaka kendisini bir sınıfa sokar değil mi? kontrolden çıkmasını da, zekasına ve uyum sağlamasına borçluyuz diyelim…lafı çok uzattım YAHU SAVAŞ AÇACAK MAKİNE KENDİ IRKINI MI KANDIRAMAYACAK xD

   2 0

Bu bölümü beğendiniz mi?