Dil Seçeneği Counterpart 1.Sezon 3.Bölüm (The Lost Art of Diplomacy)

 4 Şub 18 |  15
Sinema Modu İzledim

asosyalpsikolog
altyazı çevirmeni.
asosyalpsikolog

Yorumlar (15)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ctkn

  Devam ettikce güzeleşiyor

  0 0
 2. @kanmet

  çeviri için teşekkürler, dizi ağır ilerliyor ama sanki iyi olacak gibi, bu arada ki taraf doğu berlin batı berlin gibi

  1 0
 3. @Fullmetall

  İlk iki bölümün Fringe ile alakası bile yoktu yanından bile geçmez… Dizi kötü olduğu için değil iki farklı isimde iki farklı dizi olduğu için bunu söylüyorum “Yanından bile GEÇMEZ…”
  Bu dizide sadece paralel evren işleniyor ve paralel evren konusu yan konu gibi bir şey. Ayrıca sınırlı mekanlarda çekilen dizi-film tarzında bir yapıya sahip ve dizide ilk iki bölümde efekt yoktu…
  İllaki her diziyi ya fringe ye yada Breaking Bad olmadı bi hbo dizisine bağlıyacaksınız yani….
  Oyuncu ve karakter seçimi karakterlerin ekrana yansıması senaryonun gidişatı kurgunun işlenişi dizinin akışı vs vs nereden bakarsan bak hiç bir alakası yok fringe ile…

  2 0
 4. @arzu82

  Benim dizi yorumum şöyle:
  İki taraf var, yani biz bunu ülke gibi düşünebiliriz. Nasıl ki biz vize alarak diğer ülkelere gidiyorsak burada da aynısı var. Hep Almaca konuşuyorlar çünkü diğer taraftan doğu ve batı Almanyası ortaya konuluyor. Nazi Almanyası 1933’te kuruldu. Bu iki yeri birbirine bağlayan kapı da 1930’da bulunmuş sanırım Almanlar bulmuş. İstanbul’u da diziye yerleştirmişler ki, şu bizim vize olayına gönderme yapmak için. Evet bir yerde paralel evren mantığı var ama o sadece bir kılıf. Buz dağının görünmeyen yüzünde çok farklı şeyler var. Yine buna benzer bir olayı anlatan dizi vardı kaldırıldı. Şu ara bir çok dizinin ucu zaten Almanya’ya çıkıyor. Farkındaysanız hep yönetime bir laf çakış var ama diğer taraftakine değil… Vize olaylarının biz de aynen böyle yaşıyoruz. İstanbul’la ilgili dizinin ilerleyen dönemlerinde ilginç şeyler çıkabilir.

  0 -2
 5. @denizin dedesi
  Spoiler içeren alan!
  0 -1
 6. @Blackfire

  Dizi mükemmel…

  2 -3
 7. @Bumbo

  Ben bu diziden umutluyum umarım yanıltmaz, bu tarz dizileri iyi izlemek lazım , ağır ilerler içinde çok fazla gizem barındırır , her bölümde soru işaretleri oluşur kafanda , eee ne oldu şimdi dersin ama bırakamazsın hep merak edersin , o gizemin derinliklerine sende kapılırsın, sezonun son bölümü olur alla alla der halen birşeyler oturmaz ama diğer sezonu iple çekersin :D . Bazı kişilere hitap etmeye bilir dizi belki ama ileriki bölümlerde bazı şeylerin biraz daha oturacağını düşünüyorum .

  5 -3
 8. @Muratbeser

  1. Bolumu buyuk beklenti olusturmustu ancak 2.bolumle birlikte ani cokuse gecti..

  5 -5
 9. @egeymen1903

  fringe teki paralel evren muhabeti . Starz ın dizisi kötü olmaz .

  1 -6
 10. @dontspeakme
  Spoiler içeren alan!
  tam hikayeyi bende anlamadım ama sadece en son sahne için howard’a benim emily öldü dediği için adam karısını öldürdü .
  1 -4

Bu bölümü beğendiniz mi?