Fragmanı izle 13 Reasons Why

13 Reasons Why

imdb: 9.1

Clay Jensen bir gün okuldan eve döner ve kapıda kendisine gönderilmiş bir kargo bulur. Kutuyu açtığında, içerisinde tam 13 adet kaset kendisini beklemektedir. Bu kasetler Clay'in çok hoşlandığı ancak bir türlü açılamadığı arkadaşı Hannah Baker tarafından kayıt edilmiştir. İşin ilginç tarafıysa Hannah Baker'ın iki hafta önce intihar etmiş olmasıdır. Baker, ilk kasette Clay'e kendisini intihara sürükleyen 13 kişiyi bu kasetler sayesinde tespit edebileceğini öğütler. Clay, aşık olduğu kızın son arzusunu yerine getirip intiharına sebep olan 13 kişiyi açığa çıkaracak mıdır? Hannah neden bu iş için polisi değil de Clay'i seçmiştir?

Yorumlar (113)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Braximus

  Dizi güzel ama yavaş ilerliyor gibime geldi :/ Daha ilk sezonundayım.Umarım 2. sezon daha hızlı geçiyordur ‘-‘

  0 0
 2. @Lamerovski

  Duyarı öte de kasar mısınız :D ?

  0 0
 3. @Feysem

  Dizi sıkıci bence

  0 0
 4. @onursavci

  izlenmesi gereken sürükleyici bir dizi..

  0 0
 5. @ESYblondegirl

  İnşallah 3.sezon gelir

  2 0
 6. @kristalsu

  5

  0 0
 7. @nirema

  Dizi ufak tefek kusurları olsa da beni sardı ve 2. sezonu 1. sezondan daha çok sevdim. Öneririm :)
  Ama benim asıl değinmek istediğim konu; diziyi beğenirseniz ve izlemeye başlarsanız, bölüm yorumlarını okumanızı önermem. Olay şu ki hikaye boyunca cinsiyetçi yaklaşımlar, duygusal / fiziksel şiddet ve yine alçaltıcı bi çok davranışa dikkat çekilmekte. Ancak dizi izleyicilerinin büyük bir kısmı anlatılmaya çalışılan tüm bu dertlere çok uzaklardan bakıyor olacak ki sizi ekran başında ‘ay ama kardeş sen olayı hiç anlamamışsın’ diye isyan ettiren yorumlar yapıyor olacak.
  Kızın başına gelenlerin kendi aranması(?) sonucu olduğunu, devamlı sevgili değiştiren ya da iki gülüşe aldanan ve insanlara güvenen tüm genç kızların başına her şeyin gelmesinin müstahak olduğunu, karakterin ölmesine rağmen kasetlerle hala tam bir kadın tribi atıyor oluşunu, dizideki gay karakterlerin mide bulandırıcılığını … bir çok yorumda okuyabileceksiniz. Daha fazla örnek verip spoiler da vermek istemiyorum.
  Özetle siz hikayede olan bitene üzülür ve gerçek hayatta da bunların ne çok yaşandığına dertlenirken birileri aşağıda yine tüm o insanları yargılaMIyormuşcasına yargılıyor olacak.
  Ve siz dayanamayıp okuduğunuz tüm bu yorumlar sonrasında böyle bir bakış açısına sahip insanların arasında yaşadığınız için daha da dertleneceksiniz.

  1 0
 8. @Kavlak4151

  2.sezon ne zaman yükliyeceksiniz 18 mayısta çıkacakmış çıkmıştır

  0 0
 9. @kristalsu

  çok sarmıyor

  1 -1
 10. @CryBabys

  Dizi güzel ama Hannah aşırı hassas ve herkese aşık oluyor. Haftada bir flört ettiği kişiyi değiştiriyor

  0 0