Fragmanı izle Altered Carbon

Altered Carbon

imdb: 9.0

Dizi, fantezi ve bilim kurgu romanları ile bilinen İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın 2002 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanmıştır.
25. yüzyılda geçecek hikaye eğer insan zihni dijitalleştirilse ve ruhlar bir bedenden diğerine transfer edilebilse neler olacağını konu ediniyor. Eskiden yıldızlar arası bir savaşçı olan Takeshi Kovacs 500 yıl boyunca hapis edilir ve istemediği bir geleceğe indirilir. Ölümün modasının geçtiği bu dünyada eğer bir cinayetin gizemini çözebilirse, ona yeni bir yaşam şansı sunulacaktır.

Yorumlar (73)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @sbsr06

  Tek söyleyeceğim keşke bitmeseydi,kaç sezon olursa olsun izlerdim.

  0 0
 2. @okanhas

  Illuminati dizisi. Müthiş bir propagandası yapılıyor :)

  0 -5
 3. @burgi

  3 bölüm bitti hala sarmadı dizi. Konu güzel , bişey olacak diyosun bi türlü olmuyo. Lacasa de papelden sonra sarmadı sanki. 4. bölümden sonra bi aksiyon olmazsa end… 9 puanı haketmiş mi bakalım…

  4 -7
  • @burgi

   Konusu mükemmel ama izleyiciye çok iyi geçmiyor bence. Çok karışık olduğu için biraz daha açıklayıcı olmalılar, eğer altyazı ilee görüntü senkronu tutturamazsan zaten çok zor.

   0 0
  • @m.oguzpolat

   aynen. konusu güzel. ama biraz sakin ilerliyor sanki, ilk 2 bölümde 5 kere uyudum. yorumlara bakılırsa, sonraki bölümler ilginçleşiyor sanırım.

   0 -1
 4. @alpryz

  Zor dizi beğenen biri olarak keyifle bitirdiğimi söyleyebilirim.

  0 0
 5. @tr16

  dizi kendini aşmış…

  1 0
 6. @[email protected]

  Sağlam bir diziydi, bir solukta bitti.

  1 0
 7. @Harutora

  güzel demek az kalır,dizi desen olmaz,film tadında başarılı bir yapım olmuş

  0 0
 8. @maksoy

  Hem bilim kurgu, hem polisiye, hem gizem, akıl oyunları… İzleyicinin zihnini hiç bırakmayan, devamlı tempolu ve sürpriz gelişmelerle süren bir yapım. Tek sezonluk iken tadı güzel. Ancak ikinci sezon olursa, bu serinin izleyicisini tatmin etmek zor olacaktır.

  1 0
 9. @cagdas1128

  Ana sayfada görmesem haberim olmayacaktı…Bi bakayım lan neymiş bu diye baktım Ben başlarken bu kadar kapılacağımı bilmiyordum..Soluksuz izledim..2.Sezon gelir mi bilmiyorum ama emin olduğum tek şey vakit kaybı olmadığı ve izlemekten keyif aldığım kesinlikle tavsiye ederim..:)

  1 0
 10. @hyperionnn

  Mükemmel bir dizi bilim-kurgunun Breaking Bad’ı
  Bilim-kurgu türünün tek ve en güzel örneği denilebilir.(bence)

  1 0