Fragmanı izle Anne

Anne

imdb: 8.6

1890 yılında geçen "Anne" öğretmen olan ebeveynlerini küçük yaşta kaybettikten sonra yetim kalan kızıl saçlı bir kızın hikayesidir. Bir süre amcası ve yengesi ile birlikte yaşadıktan sonra amcasının ölümü ve yengesinin şehre taşınmasının ardından ortada kalmıştır. Sığınmacı olarak bazı ailelerin yanına verilmiş ve sonunda yetimhaneye yerleşmiştir. Yetimhanede yaşadığı talihsiz bir olay sonucu Marilla Cuthbert ve erkek kardeşi Matthew'e evlatlık olarak verilmiştir. Yerleştiği bu küçük kasabada parlak zekası ve sonsuz hayal gücü ile herkesin hayatında olumlu değişiklikler yapacaktır. Tüm bu acılarla dolu yaşamına rağmen o cıvıl cıvıl, yaratıcı ve sevgi dolu yüreği ile dünyada bir yer edinmek için savaşır.

Yorumlar (20)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @artsanat

  Filmin konusu, yüksek öğrenim için çaba gösteren ve geleneksel standartlara boyun eğmeyen, güçlü, bağımsız kız ve kadınlardır.
  Bu, Green Gables’in Anne’yle ilk tanışmam oldu, onun hakkında hiç bir şey duymamıştımuştım , Lucy Maud Montgomery kitabını okumamıştım. Kanada’da gerçekten popüler bir hikaye olduğunu bilmiyordum. 1908 yayınlanmış .32 defa yeniden basılmış. Dizi büyüleyici bir deneyim oldu! İlk başta, Anne’nin sürekli konuşan ve coşkulu kişiliği (bazen biraz garip, hatta) izleyicilere biraz can sıkıcı gelebilir ama oldukça hızlı bir şekilde alışırsınız. Amybeth McNulty’nin performansı beni uçurdu. Sassy, ​​komik, doğal ve derinden hareket ediyordu. Bu genç hanımın oyunculuk konusunda çok iyi bir geleceği var,. Ayrıca, Geraldine Page’i Marilla olarak sevdim. Bazen biraz melodramatikti. Fakat genel olarak, Moira Walley-Beckett’in yazıları harikaydı ve sinematografi mükemmeldi. Hızlı bir şekilde bağlanacağınız bir kahramanla çok iyi yapılmış bir seri. Eğer benim gibi, bu klasik Kanada edebiyatından haberdar değilseniz, görülmeye değer!

  2 0
 2. @Birdaha

  Hemen bizim diziler bizim diziler. Öğrenilmiş çaresizliğe bu kadar teslim olunmaz. Hadi onlar bir Süper Baba çeksinler, Bizimkiler, Kaynanalar, Perihan Abla çeksinler, İkinci Bahar çeksinler, Canım Ailem çeksinler. Yok ama, işiniz gücünüz “bizimkiler dandik”, “biz yapamıyoruz.”

  0 -4
 3. @KARDELEN77

  ÇOK GÜZELDİ..
  TEŞEKÜÜRLER DİZİBOX

  0 0
 4. @02x08

  7.bölüm final değildir umarım. Bu dizi arada beni ağlattı ama çok güzeldi bölümler. Daha izlememiş olanlara tavsiye ederim.

  0 0
 5. @aleynabirsen

  Severek izledigim bir diziydi ya yeni bolumleri ne zaman gelir bilmiyorum ama artik gelsin ya cok ozledim

  1 0
 6. @Tmrgnc

  Ben bu dizinin kitabını okumuştum. Harika bir hikayesi var. Yeni bölümleri çıksın artık…

  0 0
 7. @siiisii

  Bu zamana kadar 100 e yakın dizi izledim,bu kadar iyi oynayan çocuk oyuncu görmedim.Bunu görmeden önce en beğendiğim çocuk oyuncu Strenger Things’ deki ekip ve kel kızdı ama bu arkadaş onu 4 e katlar. 15 yaşında bir çocuğun oyunculuğundan bu kadar etkilenebileceğimi düşünmezdim…Yapım da hikaye de çok kaliteli,yer yer gözleriniz doluyor ama bizim diziler gibi üzerinize 2 ton ağırlık çöken dramlardan değil. Tavsiye ederim

  5 -1
 8. @denizdem

  Dizi 10 numara izleyin duygusallık hat safhada.Saf bir insanın dışavurulmuş hali ve doğallık var.Anne’i canlandıran kızıl saçlı kız harika bir oyunculuk çıkartıyor.

  0 0
 9. @denizdem

  Biz ailecek çok diziyi çok beğendik. 3bölüm izledik.Her bölümü ayrı bir macera.Doğal bir ortam.Oyuncular yetenekli senaryo çok iyi.Zaten kitabı ve çizgi filmi de var.10 numara.Duygusal dizi arayanlara şiddetle tavsiye ederim.

  0 0
 10. @lasthope

  üyeliğimin olmasına rağmen giriş yapmaya erinen bir insanım :) ama biraz önce diziyi bi oturuşta bitirdim. insanın içini ısıtan nadir dizilerden biri hiç düşünmeden izleyebilirsiniz.

  2 0