Fragmanı izle Atypical

Atypical

imdb: 8.4

Sam’in sosyal yaşamında yaşadığı sorunları ve gelecek kaygılarını merkeze alıyor.

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @M3rt

  İlk bölümün ilk dakikalarından itibaren beni yakalamayı başaran bir yapım. Garip, komik, üzücü … her duyguyu alıyorum bölümlerden. İzleyin! Dizinin şarkı seçimleride çok iyi. Kesinlikle tavsiye edilir!

  1 0
 2. @WrithQuars

  Cidden harika bir diziydi, en son bunun gibi 13RW izlemiştim

  0 0
 3. @aakgbo

  Aile bağlarına önem veriyorsanız, karşındakini anlamak empati kurmanın tam olarak ne oldugunu görmek istiyorsanız ve aile olmanın ne demek oldugunu bilmek istiyorsanız bu dizi tam size göre.. her bölüm ayrı bir samimiyet ve ince tüyolar var..aile bağlarını ve engelli bir aile ferdine sahip olmanın hissini yogun bir şekilde hissedeceksininiz ve gerçekten daha nasıl güzel bir çekilirdi tarif edemem. çok begendim.

  bunun dışında aksiyon severim, kurt fırtlasın vampirler gelsin, yolda motorla araba kapışsın, zaten sadece vakit öldürmenin derdindeyim derseniz, başka bir dizi sizi daha mutlu edecektir :)

  0 0
 4. @ismetto

  Dizi fena, shameless tadında çok iyi

  0 0
  • @aakgbo

   alakası bile yok

   0 0
 5. @gulart

  Keyifli dram değil komik anlatım ile farkındalılık yapmışlar kesinlikle tavsiye ederim

  0 0
 6. @Aysegul Kanat

  “Sam’in sosyal yaşamında yaşadığı sorunları ve gelecek kaygılarını merkeze alıyor.” Bu kadar mı açıklama? Bu açıklamaya göre dizi izlenmeye değer mi değmez mi kararını nasıl vereceğiz?

  6 -1
 7. @lambacini

  Güzel dizi çok akıcı, oyunculuklarda oldukça iyi tavsiye ederim.

  0 0
 8. @SpyderS

  İzlemeye değer, akıcı, insanı yormayan bir anlatımı var. Dram ve komedi öğeleri birlikte harmanlanmış. Kısa zamanda insanların son bölüme kadar sıkılmadan izleyebileceği sımsıcak bir dizi.

  2 0