Fragmanı izle Chicago PD

Chicago Polis Departmanının District 21'ı iki farklı gruptan oluşmaktadır: sokak suçlarıyla ilgilenen ve devriye gezen üniformalı polisler ve şehrin organize suçlar, uyuşturucu kaçakçılığı ve cinayetler gibi daha büyük suçlarıyla savaşan istihbarat ekibi. İstihbarat ekibini yöneten Hank Voight (Jason Beghe) adalet peşindeyken kanunları uygulamamaya karşı olan bir adamdır. Sert bir yapısı olan Voight'ın emrinde ancak ateşle oynayabilenler hayatta kalabilir. Örneğin Antonio Dawson (Jon Seda) gibileri. Patronuyla sorunlu bir geçmişe sahip olan Dawson birimi yönetmeyi istemektedir. Bu her gün Voight ile karşı karşıya gelmek bile olsa, azimle bekleyecektir. Yükselme hayalleri kuran sokak polislerinden elit ekibe kadar hepsinin işi zorluklarla doludur.

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @eranimas

  4 ve 5’inci sezonlar nerede? Böylesine kaliteli bir diziyi nasıl olur da buraya koymazsınız? Başka yerlerde 4 ve 5inci sezonlar var ama ilgisizlikten yıkılıyorlar. 4üncü sezonun 17inci bölümünde takılıp kaldım çünkü playerlar hasarlı ilgilenilmiyor. Bir seriye başladıktan sonra sona yaklaşmışken tıkanıp kalmak sinir bozucu gerçekten. Böylesine kaliteli bir yerde böylesine kaliteli efsane diziler kuşağına girmeyi hak eden bir diziyi burada yayınlamıyor olmanız çok acı gerçekten.

  0 0
  • @eranimas

   Saçma sapan dizlere vakit ayırmayı bir kenara koyup biraz da bu diziye ilgi göstermeniz çok daha doğru olurdu açıkçası….

   0 0
 2. @Bager

  4.sezon çoktan başladı..nerdeyse final yapacak…chicago fire veren bir site PD. yi nasıl vermez anlamadım ki Chicago Med de var!!! internette ki en kaliteli dizi izlenen site burası ve burda da olması lazım bence..gelir elde etsin diye reklamlara günde 2 defa tıklıyorum walla… :)

  0 0
 3. @neco

  4. sezon ne zaman başlıcak slm.

  0 0
 4. @pussinboots

  4. sezon başladı siz niye yayınlamıyorsunuz imdb puanı yüksek bir dizi

  2 0
 5. @cengiz4669

  chicago fire,chicago pd,chicago med bu üç diziyi izlemenizi tavsiye ederim çok iyidir..
  zamanın nasıl geçtiniğini anlamıyorsunuz bile.

  1 0
  • @ademrk

   Önce hangisiyle başlayalım? Sırayla hangilerini izleyelim?

   0 0
 6. @Tarikalann

  10.bölümden 15.bölüme atlanmış aS:DASDA

  0 -2