Fragmanı izle DARK

DARK

imdb: 7.4

Dünyanın gözü iki küçük çocuğun kaybolduğu, bir Alman kasabası olan Winden’dadır… Çocukların kaybolması, dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ortaya çıkarır.
Her biri bir saatlik, on bölümden oluşan dizide, izleyici gizemli bir şekilde aynı kasabada 1986 yılında yaşanan olaylara sürükleniyor.
Geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen 89. Akademi Ödülleri’nde, Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde aday gösterilen Danimarka yapımı Land of Mine filmiyle tanınan 20 yaşındaki Louis Hofmann‘ın başrolünde yer aldığı Dark’ta Hoffman’a Anna König, Roland Wolf, Louis Hofmann ve Jördis Triebel gibi sektörde ismini çok sık duymadığımız oyuncular eşlik ediyor.

Yorumlar (36)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Lamerovski

  Almanların sadece ırk olarak değil dizi sektöründe de üstün olduklarına dair bir baş yapıt.

  1 0
 2. @ahsennsilaa

  ya muhteşem yemin ediyour 2. sezon 2019daymış :(

  2 0
 3. @DiZiKOPAT

  Siteye şimdi üye oldum.1 haftaya yakındır üyeliksiz takip ediyordum.Yaylaya gidip 3 ay internetsiz kalacağım için ( nakil işlerleri vs..2-3 yıldır çok uğraştırıcı ve yeterli hız alt yapısı yok ) dizi indireyim pc ye öyle internetsizliğe katlanırım dedim ve ilk olarak dark dizisini merak ederek dizi indirmeye koyuldum. ben 720p altyazılı bölümleri tercih ediyorum ama canımı sıkan birşey var. mesela dark dizisindeki,the 100 dizisindeki 720p kalite tam karşılığını veriyor. ama Legion dizisinde ve Future man dizindeki 720p diye videolarda çıkmasına rağmen kesinlikle 720p değiller.bu neden kaynaklanıyor. özellikle futureman i indirmek istedim ama görüntü resmen 480p 600p arası birşey ama 720p diye geçiyor.

  1 -1
 4. @ebrartanrikulu

  filmi 2 3 sezon bekiyordum tek sezon olduğunu duyunca üzüldüm. güzel bir diziymiş son bölümdeyim. ama la casa de papel kadar güzel olduğunu düşünmüyorum. çok çabucak biten bir diziydi. güzel şeyler zaten hep böyle kısa sürer. umarım 1 sezon daha la ca de papel izleriz.

  0 -3
 5. @MrCreativ4

  Bir öneri ile başlıyorum, hadi bakalım.

  0 0
 6. @61sametozer

  İzlediğim en güzel diziydi diyebilirim, karakterler fazlalığından sıkılmayın kısa sürede alışıyorsunuz ve izlerken bazı şeylere anlam veremeyeceksiniz, kaçırdığınız yerler olduğunu düşünmeyin çünkü her şey kısa sürede cevaplanıyor, kesinlikle tavsiye ederim.

  1 0
 7. @kraliceari

  kesinlikle izlenmeli, izlemelisiniz, izleyin. efsane bir dizi evet karakter isimleri, kim kimle evli, kim kimin çocuğu, annesi, babası biraz karışıyor ama izledikçe güzelleşiyor. almanca olması, isimlerin ve soyadların yabancı olması biraz zorlasa da efsane bir dizi

  3 0
 8. @LostSoul

  Dark is an entertaining show that uniquely blends the genres of crime and science fiction. The show can be rather slow and can often feel like it’s going to take the approach of lost leaving questions unanswered, but it does all lead somewhere and it’s an intriguing time travel thriller/mystery with some amazing performances. The show drags at times but the script and the actors more than make up for it.

  Best watched in the original German with subtitles, the show feels uniquely German in its bold questions about the past evil bubbling up in the present and the possibility of truly letting the past be just that — past. The show unfolds as a puzzle with a philosophical backbone that stands up to scrutiny. Drawing from German thinkers such as Goethe, Nietzsche, Hegel, and Heidegger, the show has plenty of profound moments that require no familiarity with any of the source material. The intricate plot and character web requires attentive viewing, but those willing to think hard will be quite happy they went along for the ride.

  The pace and jumps between story arcs is excellent. I was hooked from the beginning to end. 9/10

  0 -4
  • @Rown

   Metacritic adli sitenin Dark dizisi kullanici yorumlarinda 2017 de yazilmiş kelimesi kelimesine ayni yorumlar. Ordan kopyalayıp buraya yapıştırmış…
   Artık şuradaki yorumlar bile sahteyse……

   0 0
  • @BilalcanX

   @lostsoul bey eğer türkseniz sizi tebrik ederim. Her diziyi izleyip ayrıntılı bir yorum bırakmişsınız hem de ingilizce. Tekrar tebrikler (eğer türkseniz)

   1 0
 9. @hamdie

  1 günde bitirdim fakat kafamda deli sorular… Dizi beklediğimden de güzeldi, eğer izlemeyi düşünüyorsanız hemen izleyin fakat benim gibi 1 günde bitirmeyin .d
  SPOİLER! https://drive.google.com/file/d/1TNVqF7T6bwkE4ZVA9lVPs0V6JK5Kf4Qd/view Karakter analizi buldum kafası karışan bakabilir.
  https://www.youtube.com/watch?v=AXNdxNMxVs8 buda televizyonda çalan şarkı

  1 0
 10. @cnsred

  Son yıllarda izlediğim en başarılı dizilerden biri. 2. sezon için sabırsızlıkla bekliyorum. Başlarda almanca olması beni rahatız etti ama bir süre sonra dizinin akışından o rahatsızlık kendi kendine ortadan kayboluyor.

  2 0