Fragmanı izle How I Met Your Mother

Carter Bays ve Craig Thomas'ın yarattıkları "How I Met Your Mother" konu olarak, romantik başrol Theodore -Ted- Mosby'nin (Bob Saget) hayatının aşkı -eşiyle- tanışma hikayesini flashbacklerle anlatan bir sit-com.
2030 yılında evli, iki çocuk babası Ted çocuklarını karşısına alıyor (David Henrie, Lyndsy Fonseca) ve hikayesini anlatmaya başlıyor.

2005'te 27 yaşındaki mimar Ted (Josh Radnor), arkadaş grubuyla kendisine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Arkadaş grubu; en iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), Marshall'ın dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni Lily (Alyson Hannigan) ve absürt bir kişiliğe sahip olan takım elbisesiz nefes almayan, hiperseksüel Barney Stinson (Neil Patrick Harris).

Günler akıp giderken, Marshall, tek aşkı Lily'e evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Kahramanımız Ted bu noktada hayatını gözden geçirmeye karar veriyor. Romantik Ted bekâr kalmaktan hiç haz etmeyen biri olduğu için, gerçek aşkını aramaya koyuluyor. Derken Manhattan'daki Marshall, Lilly ve Ted'in birlikte yaşadığı evlerinin altındaki McLaren's Pub'da Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) ile karşılaşıyor ve ilk bakışta evleneceği kadını bulduğunu düşünüyor. Acaba öyle mi?

Yorumlar (45)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Spracher

  ITS GONNA BE LEGEN.. WAIT FOR IT DARY!

  0 0
 2. @Soganli_Asure

  Başlamalımıyım? Hafta sonum tamamen boş geçiyor da

  0 0
  • @YunuS.SunuY

   Kesinlikle başlamalısın. Gerçekten komik ve çok hoş bir hikaye anlatılıyor. Ben ön yargı ile gelip izledim ama cidden ön yargılı olmamak lazımmış.

   0 0
 3. @doga.stinson14

  yeni başlayanlar tavsiye, ilk 3-4 sezonu hızlı hızlı bitirin ve sonraki sezonları yavaş yavaş izleyin, keyfini çıkartın. kesinlikle kusursuz bir dizi ve tabi ki klasik olarak diziyle sabahlamayı unutmayın :)

  0 0
 4. @kertopor

  son sezon biraz durgun olsa da finali ile ilk bölümlere selam çakması gözleri doldurttu. seviyoruz seni ted! çocuklar da bitirim cıktı hani :)

  0 0
 5. @Kipi55

  Mükkemmel bir dizi izleyin ben şahsen çok sevdim.Size tavsiyem peş peşe izlemeyin.Günde 1 veya 2 bölüm izleyin.Tadında bırakın.

  0 0
 6. @BLLCNTRN

  o kadar güzel bir dizi ki 3.kez başladım aralıklı zamanlarla harbiden çok güzel
  friends gibi onuda izleyebilirsiniz

  0 0
 7. @kaanksy

  Legen…. wait for it deary!

  0 0
 8. @AiLana

  happy birthday Jason Segel (Marshall Eriksen) ♥

  0 0
 9. @LukaAllenn

  diziye başlayacak olanlara tavsiyem şu ki diziyi ne kadar yavaş bitirirseniz o kadar iyi olur sizin için çünkü diziyi erken bitirirseniz “keşke geç bitirseydim ya” diyeceksiniz açıkçası ilk izlediğimde 1.5 senede bitirdim ve çok iyi geldi bana hani bu 3. başlayışım size tavsiyem beklemeden başlayın :)

  1 0
 10. @KillDamage

  Ergenliğimize yön veren dizi :D

  0 0