Fragmanı izle How to Get Away with Murder

Michaela, Wes, Laurel ve Patrick prestijli ve kıyasıya mücadeleci Doğu Kıyısı Hukuk Okulu'nda öğrencilerdir. Bu dört öğrenci zeki, karizmatik ve çekici Profesör Annalise Keating’in gözüne girmek için "Cinayet Nasıl Yanına Kar Kalır?" diğer adıyla Ceza Kanunu 101 dersinde birbirleriyle kıyasıya yarışırlar. Bu usta, seksi ve belirsizlik dolu gerilim dizisinde, öğrencilerin bilmedikleri şey, öğrendiklerini gerçek hayata uygulamak zorunda kalacaklarıdır.

Yorumlar (22)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Lamerovski

  Ben niye sıkıcı buldum bunu ya yoksa çok mu klişe olduğundan dolayı ?

  0 0
 2. @avesta

  İzlediğiniz her bölümün size ”vay be” dedirttiği;gerilimin her bölüm en yüksek seviyede olduğu;
  kafa patlatan bir dizi izlemek istiyorsanız hemen başlayın..
  Senaristlere de Oscar mı Portakal mı her neyse en yüksek ödülü vermek lazım..

  0 0
 3. @dila7

  Çok heyecanlı ve sürükleyici bir dizi, izlemeyi bırakamıyorsunuz.

  0 0
 4. @AlwaysNigga

  eğer bu bir film olsaydı 3. veya 4. izlemeden sonra olayların nasıl geliştiğini anlayabilirdim. 2. sezondan sonra sırf bu dizi için kendime bir not defteri bile ayırmıştım. ona rağmen önemsiz kişilerin nasıl senaryoda bu kadar önemli yerlere geldiğini görmek çok güç. belki de senaryoyu baştan sona doğru yazmışlardır başka bir açıklama gelmiyor insanın aklına zihnin sınırlarını zorlayan ama imkansızlıklarla sarılı olmayan her şeye mantıklı çözümler üretebilen avukatlar görmek insanın içinde hukuk okuma isteği bile doğuruyor. eğer izlemeye karar verdiyseniz zamanınızın boşa gitmediğinin garantisini verebilirim. şimdiden iyi seyirler.

  2 0
 5. @navy5

  İzlediğim yüzlerce diziden en iyisi. Bu kadar mı mükemmel olur bi dizi?

  1 0
 6. @Netameli

  Bir haftada 3sezonu bitirdim. Çok iyi bi dizi! İzleyin ve tavsiye edin. Senarist kimse önünde eğilmek lazım,bizim senaristlere ders vermeli..

  0 0
 7. @ali.bay

  Her bölümü ayrı bir bela bu dizinin. Yarı ömrümü götürdü şu ana kadar ve götürmeye de devam ediyor. Huzurlu bir kafa istiyorsanız izlemeyin. Hop oturup hop kalkıp heyecandan ruhunuzu teslim etmek istiyorsanız izleyin. Yeminle 100 bin TL borcum olsa bu kadar sıkılmazdım ve ruh dengem etkilenmezdi.
  Dizinin nasıl bir şey olduğunu şu şarkı özetler (şarkı da diziden zaten)https://www.youtube.com/watch?v=VCMWXPCbc2E
  BU şarkıyı dinlerseniz dizi nasıl bir şey anlarsınız.

  1 0
 8. @roselli

  Person of Interest burayıda yeni bitirdim kendimi tam boşlukda buluyodum ki ablamızı burda bulduk dizide öldüğü zaman ağlama derecesine gelmiştim mk bu dizide süper ötesi lan

  0 0
 9. @jobobo

  Harika dizi, devamı ne zaman gelecek?
  3. sezon 9. bölümde kaldı gerisi yok.
  Bilgi verebilir misiniz?

  0 0
 10. @ZhenN

  Şu sıralar tanıdığım herkese tavsiye ettiğim mükemmel bir dizi…

  2 0