Fragmanı izle Into the Badlands

Klasik Asya öykülerden Çin'in Badlands'inin batıya uyarlaması profesyonel oyuncu ve yönetmen kadrosu ile birçok filme konu olmuş bu muhteşem öykünün dizi uyarlamasında Feodal baronlar tarafından yönetilen bir ülkede insanlara değer verilmiyordur ve sadece güçlü baronların sözü geçmektedir. Etkili bir şekilde dövüş sanatlarna sahip bir grup ise baronların yaptıklarına daha fazla göz yummayıp onlara savaş ilan eder. İyiler ve kötülerin savaşını izleyeceğimiz yapım dövüş severler için muhteşem efekt ve görüntüleri ile büyüleyici anlar yaşatacaktır.

Yorumlar (70)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @penelopeX

  Buna benzer dizi önerebilir misiniz

  0 0
 2. @bbaydogdu

  Bir kişinin 500 kişiyi seri seri doğradığı saçmalıklardan sıkıldıysanız izlenmez. Çok güzel potansiyel barındıran bir konusu ve evreni var ama gereksiz aksiyon uğruna rezil etmişler her şeyi. Tahmin etmesi çok kolay olan dram klişeleriyle dolu. Abartıya ve saçmalıklara tahammülünüz yoksa izlemeyin.

  0 0
 3. @musa1986

  efsane dizi bu izlemeyenler varsa mutlaka izlesin

  0 0
 4. @farukabul

  Diziyi yeni keşfettim dizi izlerken sonunda merak edip bir sonraki bölümü de izlemek istersiniz ya aynen öyle bir dizi akıyor maşallah neyse herkese tavsiye ederim başlamayı düşünenler için

  0 0
 5. @arthur

  Başlamayı düşünenlere veya tereddüt edenlere;
  Dizi vardır; Süper başlar, iyi gider sallana sallana devam eder en son yıkılır toz bulutu gibi yok olur gider…
  Dizi vardır; Mütevazı başlar, iyi gider, git gide çıtayı yükseltir…Yükseltir de yükseltir… Artık bundan sonra bulutların üzerinde izlemeye devam eder, doyamazsınız… Siz şanslı insanlar, işte tam da o dizidesiniz şu an…

  1 -1
 6. @Ihrazeel

  Müthiş dizi.

  0 0
 7. @podrick

  spoilera 3. sezon 4. bölüme kadar izlediğim ve ilerde olacağını düşündüğüm şeyleri yazdım istemeyen bakmasın. bunun dışında gerçekten dövüş sahneleri olarak inanılmaz tatmin eden bir dizi, senaryo ise merak uyandırıcı ve sürükleyici. sıkıldığım bi bölüm hatırlamıyorum. tavsiye edilir.

  Spoiler içeren alan!
  dizinin hangi tarihte geçtiği anlaşılmıyor. araba var ama kılıçla bıçakla dövüşüyorlar. bunun sebebi bence günümüz dünyasında yaşanan bi olaydan dolayı (bir felaket ya da fantastik bi şey emin degilim) dünyadaki bir çok şeyin yok olması. bunu kanıtlayan 1-2 sahne var mesela 3. sezonda bajie ve bizim kırpıcı eskiden bi laboratuvar veya hastane olduğu çok belli olan bi yere gidiyorlar, bi sahnede de fotograf makinasına benzeyen bi şeyde günümüz belki de daha ilerisinin bir görseli var. gökdelenler falan. hatta bence Azra dedikleri yer o felaketten etkilenmeyen bir bölge olacak. nasıl bağlayacaklarını aşırı merak ediyorum.
  0 0
  • @ggwn

   Bir bölümde dizinin tarihi ile ilgili bir detay verilmişti galiba sanırım 2513 gibi bir yıldı sanırım tabi öylemidir bilmiyorum bende merak etmiştim gözüme takıldı. Dizinin tarihi sanırım bilerek verilmemiş ileriki sezonlarda görecez. Aksiyon, drama, dövüş ve şimdide bilimkurgu giriyor diziye.
   2.sezon finali beni kalbimden hançerlesede 3 sezonu güzel başlattılar.

   0 0
 8. @Labulent

  22 Nisanda başlayacakmış fragman yayınlamışlar

  0 0
 9. @MartinRusso

  İZLENEBİLECEK EN GÜZEL DİZİ BENCE BU YORUMU GÖREN VARSA KESİNLİKLE TAKİP ETSİN BU DİZİYİ İZLEYİN HAKLIYMIŞSSIN DERSİNİZ

  0 0
 10. @alhfacair

  3. dünya savaşı sonrası değil dostlar. Dizi 16. yüzyılda yazılan bir Çin hikayesi/romanını konu ediniyor. Adı da Xuanzang (çince orijinal ismi) “Journey to the West” (ingilizce çevirisi)
  Bilgi için: https://en.wikipedia.org/wiki/Journey_to_the_West

  Distopik bir evrenin, günümüze post-akoliptik uyarlanmışını izliyoruz. Maalesef hakkında Türkçe yazılmış düzgün bir kaynak bulmanız zor. Ekşisözlüğe göz atabilir veya ingilizce anlarım ben derseniz de link budur: https://en.wikipedia.org/wiki/Into_the_Badlands_(TV_series)#Premise

  2 0