Fragmanı izle Iron Fist

Iron Fist

imdb: 8.5

Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist (Daniel Rand), dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand (Finn Jones) benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır. Netflix’in Marvel imzalı kardeş dizilerinden dördüncüsü de, Iron Fist karakterini merkeze alacak.

Yorumlar (59)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @sellman

  Bunun filmini çekseler ve Türkiye’ye gelse yemin ediyorum filmin ismini “El Feneri Adam” diye çevirirler. Bir de “O nasıl bir saçmalıktır” dersen de tripler atarak değişik değişik edalarla “ingilizceden türkçeye çeviride anlam kaybı yaşanıyor ondan dolayı…” tarzı zırvalarlar. işte tam aklıma gelmedi de ona benzer bir savunma mekanizmaları vardı.
  Yanlış anlaşılma olmasın dizibox ekibine veya buradaki dizilerle ilgili bir çeviri sıkıntısından bahsetmiyorum. Ama o kafayı savunuyorlarsa o zaman iş farklı.

  1 -1
 2. @traBolic

  Dizi gayet güzel fakat dizinin tanıtım resmini beğenmedim. Kapakta sanki meksika karteli varmış gibi duruyor https://goo.gl/rFsvXR

  3 0
 3. @sellman

  Bunların yanı sıra bir de moon knight’ı yapsalar var ya harbi bomba olur. Acayip sevinirdim… Neyse bunlara da seviniyoruz zaten.

  1 0
  • @sellman

   Hadi bee çok iyi olurdu o kırık herif ne yani uçağını yapmasalar da olurdu bence masrafdan kaçınsınlar yadırgamazdık yani.

   0 0
  • @axmed

   onu planliyorlardi ama galiba iptal etmisler ya da askiya alinmis

   1 0
 4. @tetan

  dizi güzel ama iron fist i az gösterdiler her 10 dövüşün 3 ünde gördük özelliklede kavgaların sonlarında ulan adam okadar dövüşücene iron fist i kullanıp işini bitirebilirdi hem bölesi izlmesi açısından daha güzel olurdu bence ama izlemeye değer bir dizi olmuş

  0 0
 5. @Burak.0770

  Ne olur 2.sezonu gelecek diyin :(

  0 0
  • @Martian Manhunterr

   sana bi iyi bi de kötü haberim var iyi olan 2.sezon gelecek kötü olan ise 2019 a kadar beklemek zorunda kalmamız

   1 0
  • @OEmre

   Şimdilik gelmeyecek Defenders ı bekleyeceğiz maalesef 4 dizi birleşecek belki ondan sonra tekrar solo diziler yeni sezonlarla devam eder.

   2 0
 6. @FurkanSn

  Dizide Çizgi Romandaki Başarıyı Sağlıyamadığını Düşünüyorum.

  2 0
 7. @lord__unique

  buna başlamadan önce daredevili izlemenizi tavsiye ederim.

  2 0
 8. @Turkeraslantas

  2.sezon ne zaman ???

  1 0
 9. @AyseGul28

  yeni bölüm ne zaman gelecek yaa :((

  1 0
 10. @breadpit

  ı ıh…

  0 0