Fragmanı izle Knightfall

Knightfall

imdb: 8.8

Knightfall, Haçlıların elit savaşçıları olan Tapınak Şövalyeleri'nin inanç, sadakat ve kardeşlik gibi kavramlar ile birlikte, tarihsel kaynaklara dayalı gizemli ve gerçek hikayelerini anlatan orijinal bir drama serisidir. 14. Yüzyıl'da geçecek dizide Tapınak Şövalyeleri'nin düşüşü ve sonsuza kadar uğursuz sayılacak 13. Cuma konusu işlenecektir. Tom Cullen dizide "Kutsal Kase" yi bulmayı saplantı haline getirmiş Tapınak Şövalyelerinin lideri, Haçlı Seferleri'nin emektar gazisi "Landry" olarak rol alacaktır.

Yorumlar (21)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Siskauskas

  Bu dizinin senaryoyu filan ilkokul çocukları yazıyor herhalde.
  8,6 puan verilmiş,izledigim en kötü dizilerden,senaryo kötü degil berbat,tarihi dizi çekmişler zahmet edip 3-5 masraf yapıp tarihçi danışman almayı akıl etmemişler.
  Tapınak şovalyesi bırak evli kraliçeyle ilişkiye girmeyi adamlar evlenmiyordu bile,bir de bunların başı kraliçeyle sevişiyor.
  Mesela kraliçenin kızı navarroo prensiyle evlenmeden ilkişkiye giriyor ve kız bakire.
  Bakire kız öyle sevişemez,az çok tecrübemiz var konuşuyoruz ,maşallah bakire kız porno yıldızı gibi sevişti.
  İdamlar sırasındaki kaçış sahnesi,sonra saraya girip krala karın seni aldatıyor demesi filan ilkokul müsameresi gibi
  Garip gurup bir dizi vesselam.

  3 -6
  • @kripto9999

   bu diziyi izleyip beğenmeyenlere birşey diyemem sonuçta herkesin kendi zevki başka ama ” Bu dizinin senaryoyu filan ilkokul çocukları yazıyor herhalde..” cümlesiyle başlayıp yorum yapan arkadaş gibi ve çok ağır şeyler yazanlar gibilerine kulak asmayın. Bende başta yorumları okudum izlemedim bunlar yüzünden. Tavsiye üzerine ilk bölümüne bakayım dedim ve gerçekten bu tarz sevenler bu diziyi de seveceklerdir.

   0 -1
 2. @blackwave.jpg

  Adamlar kendi tarihini çekiyor sen oradan Türk diyorsun. Adamlar işine bakıyor. Sen Dirilişte haçlı kefere diye cebelleşirken adam teknoloji odaklı herşeyi geliştiriyor. Her taraf çakma milliyetçi dolmuş

  2 0
 3. @ferdifon

  6.Bölüm neden gelmedi ?

  0 0
 4. @matedin

  AÇILMIYOR SÜREKLİ DONUYOR. 2. VE 3. BÖLÜMLER HİÇ AÇILMIYOR.

  0 0
 5. @Merayata

  beyler bir bok bilmeden her şeyi biliyormuş gibi davranmayın haçlı seferleri Türkler için mi yapıldı sadece haçlı seferlerinin çoğu haçlıların kendi içinde olan savaşlar ve onlar buna haçlı seferi demiyor zaten doğulu tarihçiler haçlı seferi diyor

  3 0
 6. Son derece uyduruk bir yapım bu, hiç beğenmedim…Sahneler çok basit, kıyafetler öyle, savaş sahneleri b..tan….oyuncular da…
  Yahudi propagandası da cabası…
  Benim için izlenemez basitlikte bir dizi…

  çeviri için tşk
  teşekkürler Dizibox

  2 -17
 7. @wyslAslan

  savas sahneleri bıraz basıt olus gıbı

  0 0
 8. @ogulcan.55

  yorum alanı burada siyaset tartışasınız diye değil dizi hakkındaki görüşlerinizi tartışasınız diye yorum alanı var yorum yapmış olmak için yorum yapan arkadaşa (osmanlı delisi olana:D) sesleniyorum profiline gelişi güzel baktımda buna benzer diziler favorilerinde ya izle sus yada önce nasıl bir dizi izleyeceğine karar ver kardeşim :D

  7 0
 9. @Rinexty

  Filmi kötü bulanlar filmden ne bekliyor anlamadım iyi bir başlangıç gayey tapınak Şövalyelerine ilgi duyanların izlemesini tavsiye ederim.

  4 -2
 10. @d0FuTr

  Bu Türk insanı dünyanın merkezi olarak kendini görmek zorunda mı? Adamlar Avrupa ve Amerika için dizi yapıyor. Neden Osmanlı ya da Türk beyliklerini içine koysun? Sonuçta bu bir kurgu, tarihi belgesel çekmiyorlar ki. Adamlar milyonlarca dolar verip film çekiyor, üstüne kaçak izliyoruz ve onun üstüne şikayet ediyoruz. Bu bizim millete özgü bir şey.

  86 -11
  • @melonof26

   Açmayın sinir bozucu bir dizi

   0 -7
  • @melonof26

   Zorunda kardeşim bir Türk Dünyaya bedeldir zoruna gidenin borusuna gitsin

   3 -14
  • @oksiturk

   @d0FuTr Arkadaşım tarihi savaş filmi ayrıca Haçlı saldırılarının çekildiği dizide Türklerden bahsetmeyip Ugandalılardan mı bahsetmesi gerekiyor anlamadım. Kimler Savaşmış bu Haçlılar isim vermeli Kurguda olsa gerçek konulardan diyorlar gerçek konularsa Türk isimlerini belirtmeliler ayrıca Türk ırkı olmadan tarih sahnesi yazılamaz İlber Ortaylı ve Halil İnalcık okuyun biraz.

   8 -6
  • @d0FuTr

   Sonuçta yayın hakları History Channel’a ait değil mi? Torrentlerde TV Rip yapılıp, piyasaya sürülmüyor mu? Yayıncı kuruluş kendi eliyle torrente yada paylaşıma açıyorsa haklısın yasal. Yada dizibox yöneticileri dizinin sahiplerine mesaj atıp, biz sizin dizinize altyazı hazırlayıp Türk halkına sunuyoruz, haberiniz olsun dediklerini sanmıyorum.

   Ama her zaman Torrent’ten yanayım. Zaten reklam gelirleri ile parayı götürüyorlar.

   1 0
  • @albay1145

   kaçak izliyoruz ? gerçekten böyle mi düşünüyorsun yoksa kendini zeki mi sanıyorsun diğer konularda haklısın fakat kaçak izliyoruz ? dostum gerçekten kendine gelmelisin :D

   5 -9