Fragmanı izle Las chicas del cable

Las chicas del cable

imdb: 7.6

Farklı geçmişlere sahip 4 kadına odaklanacak. Hanımlarımız İspanya’nın 1920’lerdeki tek telefon şirketinde operatörlük yapmak üzere işe girecek. Bunun için gelişme ve modern hayatın merkezi olan Madrid’e taşınacaklar. Burada kıskançlık, haset ve ihanet ile dostluk ve aşkın karıştığı bir başarı yoluna hayallere binerek çıkacağız.

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @coolsnow

  Dizide kalite her zamanki gibi akıyor, sonuçta Netfilix var işin içinde.
  Bir kız olsam izlerdim fakat konusu beni bayabilir.

  0 0
  • @coolsnow

   Gerçekten de kadınları anlamak için güzel bir dizi. Geçmişte onların nasıl zorluklar içinde olduğunu görmek, yeni dünyada karşılaştıkları zorlukları anlamamızı sağlıyor. Bir erkek olsam bile dünya üzerinde yaşayan bunca kadını anlamak, onların hissettiklerini hissetmek bana zor geliyor. Tüm dünyanın gerçekten tek bir sorunu olduğunu anlıyorum; insan olmak!

   5 0
  • @Eone3z

   Kadın olmakla bi alakası yok kardeşim netflix zaten bu dizi ve bu dizi gibi konusu olan dizileri kadınları anlayalım diye yapıyor iyi izler ve konuşmaları iyi okursan kadınların anlarsın diziyi

   2 0
  • @coolsnow

   ————-Update———-
   5 dk içinde hızlandırılmış bir şekilde birinci bölümü izledim. Ve ilk izlenimlerim iyi yönde. Kararım bu diziyi izlemek yönünde.
   ——————————–

   1 0