Fragmanı izle Legion

Legion

imdb: 9.2

Kendisine akıl hastası, şizofreni teşhisi konulan ve çocukluğundan beri bununla mücadele eden David Haller'i (Dan Stevens) merkezine almaktadır. Hayallerinde bir kız ile tanışır ve herşey bir anda değişir. Gördüğü ve duyduğu tüm seslerin gerçek olma ihtimali ile karşı karşıyadır.

Yorumlar (52)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Yaman 112

  Bu dizide cevabını aradığım soru şu: bu olaylar ve kişiler adamın kafasında kurduğu bir hayal dünyası mı…bu tür dizilerde senaristler bütün hikâyeleri birbirlerine bağlamaya çalışır bazen bir şey olmuşsa ve bu durum mantıksızsa sadece olmuştur nedeni yoktur…insanlar hayatta bazı şeyleri bir sebebi olduğu için değil yapmak için yapmıştır

  0 0
 2. @hmoky

  Yavaş ilerliyor,ama bana göre mükemmel bir dizi.Marvel kurgusuyla alakası olmadığı söyleniyor ama zaten dizi de başlarken bu kurguya göre olacağını söylememiş.Konusu kendi başına gayet güzel.İzlemenizi tavsiye ederim ama bazen kavramanız zorlaşabiliyor olayları.İzlerken düşündürüyor.

  1 0
 3. @temur02

  yeni başladım 2.bölümdeyim şuan a kadar iyi gidiyor tavsiye ederim

  0 0
 4. @akira

  ilk sezonu birşeye benziyor ama ikinci sezon saçmalama sezonu olmuş hiç izlemeye değmez bence boşuna vakit kaybı başka dizi izleyin derim ben

  0 -3
 5. @said64

  3 Nisan’da ise Legion dizisinin 2. sezonu yayında olacak.

  3 0
 6. @hayal278

  dizi de, Oliver; Bay ve Bayan Carry’nin üçüncüsü flan mı öyle bir kafa karışıklığı oldu bende sizce var mı böyle bir şey ?

  1 0
 7. @besiktasayse

  Diziye yeni başlıyorum

  0 0
 8. @Alashan

  İzleyip yorumlayacağım.

  0 -3
 9. @Northern_helm

  Dizi çok iyi, mutant, süper güç vs bütün dizileri düşünüyorum, tamamen başka bir açı.. Aşırı beğendim ama açıkçası izlerken ‘mind fuck’ denilen olayı sürekli yaşıyorsunuz, bazı bölümlerde devrelerim yandı, sonuna kadar herşey o kadar karışık ki, ama müthiş işlenmiş. Bayıldım. Devamını heyecanla bekliyorum.

  0 -1
 10. @hsdnmsa

  Bugüne kadar izlediğim bilim kurgu dizi film hiçbiri bu kadar beynimi yakmamıştı.Bu nasıl bir dizidir.Bu nasıl bir kurgudur muhteşem !

  4 -1