Fragmanı izle Legion

Legion

imdb: 9.2

Kendisine akıl hastası, şizofreni teşhisi konulan ve çocukluğundan beri bununla mücadele eden David Haller'i (Dan Stevens) merkezine almaktadır. Hayallerinde bir kız ile tanışır ve herşey bir anda değişir. Gördüğü ve duyduğu tüm seslerin gerçek olma ihtimali ile karşı karşıyadır.

Yorumlar (49)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @akira

  ilk sezonu birşeye benziyor ama ikinci sezon saçmalama sezonu olmuş hiç izlemeye değmez bence boşuna vakit kaybı başka dizi izleyin derim ben

  0 -1
 2. @said64

  3 Nisan’da ise Legion dizisinin 2. sezonu yayında olacak.

  3 0
 3. @hayal278

  dizi de, Oliver; Bay ve Bayan Carry’nin üçüncüsü flan mı öyle bir kafa karışıklığı oldu bende sizce var mı böyle bir şey ?

  0 0
 4. @besiktasayse

  Diziye yeni başlıyorum

  0 0
 5. @Alashan

  İzleyip yorumlayacağım.

  0 -3
 6. @Northern_helm

  Dizi çok iyi, mutant, süper güç vs bütün dizileri düşünüyorum, tamamen başka bir açı.. Aşırı beğendim ama açıkçası izlerken ‘mind fuck’ denilen olayı sürekli yaşıyorsunuz, bazı bölümlerde devrelerim yandı, sonuna kadar herşey o kadar karışık ki, ama müthiş işlenmiş. Bayıldım. Devamını heyecanla bekliyorum.

  0 -1
 7. @hsdnmsa

  Bugüne kadar izlediğim bilim kurgu dizi film hiçbiri bu kadar beynimi yakmamıştı.Bu nasıl bir dizidir.Bu nasıl bir kurgudur muhteşem !

  4 -1
 8. @Hukukcu

  Aşırı abartı ve zaman kaybı bir dizi nedeni ise sadece çizgi romanlarını takip eden fanboylara hitap edilmiş bir dizi olmuş. Arka planla ilgili hiç bir bilgi yok, görsel efektler televizyonda renk açar gibi sonlamışlar diyaloglar sıkıcılaştırılmış karakterler bir şey açık vermesin diye boğulmuşlar resmen başrolleri iyi oyuncu olsa bile eğer hikayeyi bilmiyorsanız izlenecek türde değil ve benim yaptığımı yapmayın arkanıza bakmadan uzaklaşın çünkü bu diziyi sevmeyenleri taşlıyorlar

  4 -14
  • @Northern_helm

   Ben hayatımda çizgi roman izlemedim, sadece dizi-film kültürüm var ve diziye bayıldım. Dizide sana gereken tek şey Profesör X in kim olduğunu bilmek sanırım, onu da bilmiyorsan bu tarz diziyi niye izliyorsun?

   0 0
 9. @BBrave

  Baya iyi bir dizi beğendim

  Spoiler içeren alan!
  Bu dizi gayet hoş bir dizi. Arayanlar için macera ve aksiyon yeterince var arayana psikoloji gerilim yeterince var arayana hikaye derinliği yeterince var arayana joker kopyası karakter var. Evet joker kopyası. Dizi baş düşmanı joker kopyası ama bu onu kötü bi karakter yapmıyor tam tersine baya iyi bir karakter yapıyor zannımca. Sadece joker kopyası değil kendi özellikleri de var. Şimdi diyeceksiniz diziyi yorumlarken full baş düşmanı anlatıyon be bilader derdin ne ama bu dizi karakterler için izlenmeyecek bir dizi. Baş düşman daha sağlam yazılmış diğerlerinden. Ayrıca hunharca aynı şeyleri tekrarlayan ve durmadan baş karakterin baş kötü tarafından dövüldüğü bir film değil. Psikoloji unsurları iyi kullanarak baya iyi hikaye yanı sıra karakterler arası ilişkide sağlamış.
  2 -2
 10. @Elif.ka

  Dizi efsane sezonu 2 günde bitirdim. Beyin yakıyor. Müzikler ve oyunculuk süper. 2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

  1 -1