Fragmanı izle Lost

Korkunç bir uçak kazası... Bir adada mahsur kalan kazazedeler ve adada keşfettikleri gizemler...

Bizleri her yıl adanın yepyeni bilinmezleri ve karakterler arasındaki akıl almaz bağlantılarla şaşkına çeviren, şok edici sahneler ve kafa karıştırıcı sorular denince akla ilk gelen televizyon dizisi olan LOST'a, dünya üzerinde 7'den 70'e tüm televizyon izleyicilerinin beğenisini kazanmaya ve izleyiciye bilimin, mantığın akıl almaz koridorlarını keşfettirmeye devam ediyor.

Dizinin ana konusu olan ada dışında, karakterleriyle de izleyiciyi kendisine bağlayan LOST, sıkı karakterleri, aralarındaki uçurumları ve bol drama yüklü hikayeleriyle her hafta bizleri mest etmeye devam ediyor.

16 yıldır adada tekrar etmekte olan bir telsiz mesajından tutun, insanları öldüren, ormanda sürünerek ilerleyen ve kıvılcım sesleri çıkaran bir Siyah Duman'a, Ötekiler'in hayatına, Dharma Girişim'in birbirinden ilginç deney ve aktivitelerine, adada kurulmuş istasyonlarda 108 dakikada bir dizinin favori rakamlarını girerek elektromanyetik bir akımı durdurmaya, psikolojik deneylere; sırlara ve gizemlere, ihanetlere, aşklara, kaçışlara, insanların geçmişlerindeki kalıcı olaylarla ilgili birtakım izleri adada tekrar yaşamalarına kadar her şey bu dizide... LOST sizi ada çevresinde kurduğu bambaşka bir evrene davet ediyor!

Yorumlar (72)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @haliltcdd

  olağanüstü bir dizi…

  0 0
 2. @NickChange

  Son bölüm hariç 100’ün üstünde bölümüyle muhteşem bir dizi.Sonunu güzel bağlayamamışlar.Fakat yine de her bölümde bir gizem,bir merak…Kesinlikle izlenmeye değer.

  1 0
 3. @Fearles23

  Bugün başlıyorum hadi hayırlısı.

  0 0
 4. @lostdelisi

  LOST DÜNYANIN EN GÜZEL DİZİSİ

  0 0
 5. @Aohemea

  İzlemek istiyorsanız yorumlardan uzak durun. Hele umutlaizliyorum adlı ergenden… Hayatı lost sanıyor.

  0 0
 6. @sercan

  Lost izlemeden dizi hayatına girenler ilk sağdan çıksınlar

  2 0
 7. @batuxddddddd

  4. sezona kadar izleyin sonra bırakın

  1 -1
 8. @KINGSMAN1

  EFSANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  1 0
 9. @berkay1903

  Saçma sapan yorumlara aldanmayın.Lost bir efsanedir ve her zaman öyle kalacaktır.Yeni başlıyorsanız arkanıza yaslanın ve asla tahmin edemeyeceğiniz olaylarla dolu 6 sezonun keyfini çıkarın.

  0 0
 10. @babayimben

  Bu zaman kadar izlediğim en berbat dizi. Herhangi bir kurgusu olmadan, rastgele anlamsız bölümler izlettiler bize senelerce.
  Bunu efsane diziler içerisinde gördüğümde “başarısızlık efsanesi herhalde” diye düşündüm açıkçası.
  izlemeyin, izlettirmeyin

  1 -10