Fragmanı izle Mr. Robot

İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Malek (24, The Pasific), gizli hacker grubunun liderine Christian Slater (Mind Games, Breaking In) hayat verecek. MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur.

Yorumlar (140)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Yaman 112

  3 bölümü baz alarak yazıyorum kurgu harika

  0 0
 2. @zer0_gr

  Dizinin 1. sezonu iyi 2. sezonu daha iyi 3. sezon muazzam :) Diziye başlayacaklara duyurulur :)

  2 0
 3. @moviiee

  Dizinin 1.sezonu iyi 2. sezonu bence çöp 3. sezon muazzam :) diziye başlayacaklara duyurulur :)

  0 -2
 4. @Krongraher

  Başyapıt. ❤️

  1 0
 5. @9eylul88
  Spoiler içeren alan!
  Elliot aslında çift kişilikli bir psikopat. Babasını hayal edip arada bir onun gibi davranıyor, onun gibi düşünüp, onun gibi konuşuyor. Onun kişiliğine büründüğünde kendie “Mr. Robot” diyor. Aslında tek 1 kişi var. İzleyiciye bunu göstermeyip gizli tutuyorlar. Ama hikayede herkes 1 kişi görüyor o da Elliot..
  Onun bu durumunu bilenler, durumu idare edip onu kullanıyor. Çünkü çok zeki ve çok becerikli bir bilgisayar korsanı, hacker.
  1 -2
 6. @alabora

  son 7 gün kaldı bakalım bu sezonu nasıl olacak beklentiyi karşılayabilecek mi

  0 0
 7. @A Code

  Dizi tam ergen dizisi diyen arkadaşlara hitaben:
  Arkadaşım dizi tamam da ergen dizisi falan diyorsun, ama dizi bize en azından sosyal medyanın, sosyal ortamda insanların yaptıkları çirkinlikleri anlatıyor. Dizideki Elliotun sözleri sizi bilmem ama beni çok etkiledi. En azından facebook, instagram, whatsapp gibi vakit geçiren uygulamalar kullanmıyorum. Bazen telefona yüklüyüp kullanmaya çalışsam da olmuyo en fazla 1 gün telefonda kalıyor, sonra tekrar siliyorum. Bazı arkadaşlar ergenlikle farklı bakış açısını karıştırıyorlar. Diziyi izliyerken beynimiz kendi gücüyle daha sonra ne olacağıyla ilgili tahminler yürütüyor ve bam. Ne tahmini, sen önceden izlediklerini bile hala tam anlamamışsın. Ben 1 yıla bu dizinin ilk bölümünün kurgusun bile yazamam. Dizinin bu kadar izlenmesinin sebebi bence hacker olayının dönmesi.

  4 0
 8. @delma.julina.roja

  bildiğim kadarıyla yeni bölüme 77 gün var

  0 0
 9. @FurkanSn

  2 Sezon Oldu Ama Hala Hiç Birşey Anlamadım. Vay Aq.

  1 0
 10. @ZESS

  Bu diziye noldu ya yeni sezon gelmiyo mu? Yoksa Trump’a geçirdiller diye kaldırdılar mı diziyi :D:D

  2 0