Fragmanı izle Ófærð / Trapped

Danimarka’nın Hirtshals kenti ile arasında düzenli olarak yapılan seferlerden birinde feribot limana yanaşmadan önce balıkçıların ağlarına kafası, ayakları ve kolları kesilmiş halde sadece gövde kısmıyla bir erkek ceset takılır. İzlanda polisi cesedin feribottan atıldığı şüphesiyle, içindeki yolcular ve mürettebatla birlikte kimsenin dışarı çıkmasına izin vermez.Yaşamı oldukça olumsuz etkileyen yoğun kar tipisi yüzünden, kasabaya ulaşım hava yoluyla da sağlanamadığı için özel soruşturma ekibi olaya müdahale edemez. Böyle bir olayla nasıl mücadele edeceği konusunda deneyimsiz polis ekibi artık kendi başınadır. Diğer yandan kasabaya Çinli girişimlerin oluşturduğu bir konsorsiyumla yeni bir liman projesinin temelleri atılmaktadır. Valinin öncülük ettiği bu projeye kasaba halkı içinde sert muhalefet yapanlar, topraklarının Çinlilere peşkeş çekildiğinden yakınır.

Yorumlar (12)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @aeren

  Atmosfer harika

  0 0
 2. @pentikost

  2. sezon 2018 sonbaharında gelecek arkadaşlar.

  3 0
 3. @macer

  Bron/broen dizisini izlerken yorumlardan görüp geldim sanırım bunu izleyenler onu beğenecektir

  2 0
 4. @tintoretto

  kapalı havada viskini,çayını,kahveni artık ne içiyosan koyup izlenecek bi dizi, çok iyi.

  1 0
 5. @highmore

  İkinci sezon ne zaman başlıyor bilgisi olan var mı

  2 0
 6. @ed

  2.sezon onayı aldı.

  0 0
 7. @kmstf

  ağır dizi herkese göre değil ama müzikleri muhteşem.

  0 0
 8. @Anadolu05

  Müthiş keyifli ve dram unsurunun ince ince işlendiği müthiş yapım.İzleyecek olanlar düşünmesin izlesin bir de 2. sezonla ilgli bilgisi olan varsa yoruma yazsın lütfen

  1 0
 9. @McArcher75

  Mükemmel bir yapım teşekkürler dizibox

  0 0
 10. @hale1992

  Uzun zamandır sindire sindire izlediğim, her bölümünü heyecanla beklediğim nadir dizilerden. Her şeyden önce olaylar ve insanlar o kadar doğal ki sizi içine çekiyor. Tereddütsüz izleyin derim. Emeği geçenlere teşekkürler.

  2 0