Fragmanı izle Oz

Oswald Hapishanesi'ne hoş geldiniz... Ama Oz adıyla da bilinen bu özel hapishaneye adım attığınzda, 'hoş bulduk' demek de biraz zorlanacaksınız; çünkü Oz'da sınır tanımayan, sert olaylara tanıklık edecek ve mahkûmlarla gardiyanların nasıl bir psikolojiye sahip olduklarını çok daha iyi anlayacaksınız...

Suçluları ıslah edebileceğini düşünen bir idealist olan Tim McManus (Kinney) tarafından yönetilen bu cezaevinin tüm sakinleri, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilimek için mücadele veriyor; çete üyeleri, eşcinseller, Latinler, Müslümanlar... Kimi uyuşturucu ticareti ya da diğer gruplar üzerinde güç kazanabilmek için savaşıyor. Kimi paranın peşinde; kumar oynayarak ya da başka türlü dümenlerle paraya kavuşmaya çalışıyor. Bazı mahkûmlar ise sadece tahliye olabilecekleri günü görebilmek için hayatta kalmaya çalışıyor, hatta sadece yarını görebilmek için...

Yorumlar (31)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @reflu

  efsanedir.

  0 0
 2. @Oreilly

  kral dizidir

  0 0
 3. @Alashan

  Ard arda tavsiye edildi sevdiğim bir tarz.Yorumlayacağım.

  0 0
 4. @Tioelciey

  yaw şu 5.sezon 4. bölüme altyazı ekleyinde izliyelim artık yaw ne zamandır yazıyoz kimse ilgilenmiyo

  1 0
 5. @he-who

  OZ dizisi zaman zaman absürtlüğün ötesine çıksa da karakterlerin yapısı bakımından inceledinde
  Said
  beacher
  shider
  falan insanı sarhoşluğun ötesinde farklı bir dünyaya götürüyor.Dizi bittiğinde aklınızda sadece şu soru olacak….
  ”Acaba bir gün kaldığı yerden devam edecek mi?”

  0 0
  • @melonof26

   Etmeyecek kardeşim boş yapma

   3 -1
 6. @Jack Viedow

  HAYDİ bismillah başlıyom

  1 0
 7. @avesta

  ABD’de gerçekten böyle cezaevleri var mı , ütopik mi düşünülmüş bilmiyorum.Ama cezadan başka herşeye benziyor.İçeriye sürekli olarak uyuşturucudan tutun silaha kadar her şey nasıl girebiliyor.Üstüne bir de uyuşturucu rehabilitasyon programları var,komik. Cezaevinde bile uyuşturucuya engel olamıyorsan.. Muhtemelen gerçek cezaevleri böyle değildir ya da umuyorum. Bizimkiler de adamlar nefes bile alamıyor nerde kaldı uyuşturucu silah vb..

  0 0
  • @noxvidar

   Gerçekten de böyle, bazı belgesellerde de gördüm. Sokuyorlar bir şekilde, rüşvettir gizleme tekniğidir dışarıdan adamdır vs. Dizinin en çarpıcı yanı fazla gerçekçi olması.

   0 0
 8. @Leon yönetici

  5. Sezon problemi düzelmiştir.

  0 0
  • @Tioelciey

   5.sezon 4.bölümde altyazı yok

   0 0
 9. @Tioelciey

  5.sezonda senkron bozukluğu var hala düzeltilmedi

  0 0
 10. @iboist34

  Kült diziler arasındadır.İzlenilen sapıkça bulunuyor ama o ortamın gerçekleri malesef,amaç da gerçeği hissetirmek.Çok cesur yapım,izlerken aksiyon hiç bitmiyor.Ayrıca baş karekterlerden beacher bir insanın zor şartlarda nasıl evrim geçirebileceğini gerektiğinde av iken nasıl avcı olmayı öğrenebildiğini anlatıyor.
  ek olarak,Her ne kadar hiç tanıdığım olmasa da; İrlandalılara saygım bu dizi sonrası 5 kat artmıştır.

  4 0