Fragmanı izle Person of Interest

En iyi suç henüz işlenmeyendir. Lost’un yaratıcısı J.J. Abrams ve The Dark Knight'ın senaristi Jonathan Nolan'dan yepyeni bir gizem öyküsü.

Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar... Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Mr. Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. İlginç bir karaktere sahip bu milyoner işadamı elindeki programı hayata geçirebilmek için resmi kayıtlarda ölü olarak geçen Reese adlı eski bir CIA ajanıyla anlaşır. Kendi kaynakları ve teknolojisiyle, Reese'in yetenekleri ve sezgilerini birleştiren Mr. Finch'in amacı; gelecekte işlenecek olan suçları henüz suçlular eyleme geçmeden önlemektir.

Dizinin başkarakteri Mr. Finch rolünü son yılların en sevilen aktörlerinden biri olan Michael Emerson üstleniyor. Emerson, Abrams'ın da en gözde oyuncularından biri. Usta oyuncuyu tüm dünyada üne kavuşturan, J.J. Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği Lost dizisinde canlandırdığı Ben Linus karakteri olmuştu. Dizinin diğer başrolü ise 1991 yılından bu yana sinemalarda izlediğimiz Jim Caviezel'e ait. Caviziel, son olarak geçtiğimiz yıl mini dizi The Prisoner'ın başkarakteri olarak ekrana gelmişti.

Yorumlar (60)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @UltraStar

  20 civarı dizi izledim bu dizinin konusuna bakıp izliyim dedim bence gayet güzel bir dizi izleme listenize eklemeyi unutmayın :).

  0 0
 2. @Lamerovski

  Dizi de ki karakterler ölümsüz de olsa show must go on ve öyle olmasına mutluyum. Yapay zeka ile verilmeye çalışılan mesaj çok iyi.

  0 0
 3. @oet78

  24 dizisinden sonra 10 numara 100 yıldız bir dizi…2 kere seyrettim baştan sona…

  0 0
 4. @xGrenzy

  hey , sen , yorumumu okuyan genç çabuk diziyi aç ve izle ananı si*k*mim

  1 -10
 5. @Ahmet Ak

  Bu diziyi bitirenlere kesinlikle Agents of Shield dizisini öneriyorum boşluğunu dolduruyor ve person of ınterest gibi biraz geç saran bir dizi bu da.10.bölümlerden falan sonra harika bir olay örgüsü bekliyor kesinlikle izleyin arkadaşlar ilk sezondaki ters köşe efsanedir.

  1 0
 6. @nazliakca

  White Collar , Lethal Weapon, The Mentalist , person of interest , Forever , elementary , perception , fringe , blindspot izledim film önerisi olan var mı ?

  0 0
  • @oet78

   24 dizisi boş geçme derim

   0 0
 7. @Filozof

  Hayatımda hiçbir diziden bu kadar etkilenmedim
  insana hayatını sorgulatacak düzeyde bir dizi 2 haftada bütün bir diziyi izledim ve bu kadar hızlı izlediğime pişmanım

  0 0
 8. @Caukoo

  Bir haberin çıksın 6.sezon desin spin off desin.Harbi özledim 1 seneden fazla oldu yokluğu gitmiyor final bölümünü açıp açıp izliyorum sanki ilk bitirdiğim gün gibi içime ukte oturuyor kim okuyorsa kim izlemeyi düşünüyorsa şunu bilsin bu diziden sonra izliyeceği hiç bir dizi bunun gibi efsane gelmicektir.Ve o googlede arattığinız ölmeden izlemeniz gereken 20 dizi diye yazan ve içine Person of interest gibi bir efsaneyi koymayan site sahipleride okuyorsa sihirli annem en favori dizileridir zaten :)

  2 0
 9. @emrewest42

  Tek kelime ile Perfect derim. Bana güzel bir perspektif kazanırdmıştı zamanında

  1 0
 10. @hanry morgan

  Dizinin senaristi Michael Emerson. Dizide Harold Finch rolünü canlandırıyor. Kendisi şizofreniymiş. Aynı zamanda Lost dizisinin de senaristi. Bir de 62 yaşındaymış. Gerçekten bu adam mükemmel. Dizi de inanılmaz…

  2 0