Fragmanı izle Riverdale

Riverdale

imdb: 7.6

Küçük bir kasabada yaşayan sürrealist gençlerin hayatını anlatacaktır. Dışarıdan sakin ve şirin bir kasaba gibi gözüken Riverdale’in iç yüzü oldukça karanlık ve tuhaftır. Bu kasabada yaşananlar dışarıdan gelenler için garip olarak adlandırılabilir ancak içeride yaşayanlar için oldukça sıradandır.

Yorumlar (36)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Braximus

  Bence çok başarılı bir dizi.Her sezon farklı cinayetleri konu alması insana merak uyandırıyor.Uzun sürer diye düşünüyorum.5-6 sezon olur bence bu dizi ♥ Bakalım 3. sezonda neler olacak ^-^

  Spoiler içeren alan!
  1. sezonda Archie’yi çok severdim ama nedense 2. sezon Hiram yüzünden gıcık oldum biraz.Bakalım 3. sezonda Archie’ye atılan cinayet suçu yüzünden neler olacak *-* Forever BugHead ♥ Bence Veronica ve Archie güzel olmuyor :/ Veronica karakterine bir türlü ısınamadım 2 sezondur.Nedense bir konuyu kafaya takmayıp Archie ile cinselliğe girmeye çalışıyor :D
  1 0
 2. @mudfloog
  Spoiler içeren alan!
  Spoiler içeren alan!

  blackhood betty cooperın babası

  0 -1
 3. @Potterpotter

  İlk başlarda okuduğum bir kaç yorum bende Riverdale ergen dizisi gibi bir izlenim uyndırdı.Ama izleyince bunun çok ynlış olduğunu fark ettim.Tüm hikaye bir lisede geçmiyor,cinayet var,sadece genç çocuklar üzerinde durulmuyor.Bunların hepsi ona ergen dizisi yaftası yapıştırmanın saçma olduğunun kanıtı.Bu olsa olsa ergen değil,gençlik dizisi olur.Ona kalırsa 13rw de lisede geçiyor.Oda ergen dizisi o zaman?Ama kimse ona laf etmiyor.Sevdikleri bir şey olunca nasılda susuyorlar.Kısacası,her lisede geçen diziye ergen dizisi;sevmediğiniz her diziye de kötü bir şeyler demeyi kesin artık!

  3 0
 4. @feiter

  Saçma sapan bir dizi. Hayatımda vakit kaybı diye kapattığım çok nadir dizi vardır bu da onlardan biri. Dünyada hiçbir motor klübünde böyle saçmalıklar zaten yokta; lise çağındaki çocukların okul hariç her işle uğraştığı, ana babalarının hala liseli gibi takıldığı, her dakikaları her günleri aksiyonla geçen, hiç normal bir gün yüzü yaşanmayan, tripkolik bir sürü insanın bi araya gelip oluşturduğu bir dizi. Gidin klasikleri izleyin kardeşim böyle ergen dizileriyle vakit kaybetmeyin :)

  0 -3
 5. @XeXemre1234

  JUGHEAD ADAMDIR BUNU BİLİN YETER

  2 0
 6. @Bera Potter

  Bayıldığım bir dizi juggy ye aşığım 3. Sezonu iple çekiyorum

  4 0
 7. @zy_tn01

  ilk bölüm bu kadar harika olamazdı!! 2 günde 1. sezonu 3-4 günde 2. sezonu bitirmeme deydi. şimdi sadece perşembeyi iple çekicem.

  1 0
 8. @pitney

  Dawson’s Creek’ in kötü bir kopyası ama boş zamanlarda izlenebilir.

  1 -4
 9. @Finnmatt8

  Kesinlikle başlayın müko jughead❤

  2 0
 10. @Tioelciey

  bir bölüm izleyince gerisi gelen bir dizi

  3 0