Fragmanı izle Sacred Games

Sacred Games

imdb: 9.6

Hintli yazar Vikram Chandra’nın çok satanlar listesine giren romanına dayanıyor. Hindistan’da çekilecek olan dizi, İngilice-Hintçe dillerinde olacak.Bombay‘da geçen hikaye, şehrin ekonomik rönesansının ardındaki organize suç ağı, yozlaşma, politika ve ihbar dünyasına sokuyor bizleri.İmtiyaz sahiplerinin, ünlülerin, sefillerin ve kana susamışların hayatlarının zenginlik ve güç ile dokunmasına tanık olacağız.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Yaman 112

  9,6 çok abartılı bir puan

  0 0
 2. @josefyavuz

  9. 6 imdb puani omg. izlensin bakalım.

  0 0
 3. @Jake Amberson

  Çok harika bir dizi. Çoğu Amerikan dizisinden daha kaliteli,Hint dizisi olduğunun farkında bile olmuyorsunuz. Önyargılı olmamanızı ve kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

  0 0
 4. @keskinbicak1

  Hint filmlerinin rengini sevemler için gayet güzel ve gizemli,Aktörlerin oyunculuguna diyecek söz yok ve netflix ‘in bu diziye sponsor olmasıda mükemmel bir şey

  0 0
 5. @BabaReQT

  arkadaşlar harika bir baş yapıt kesinlikle. Zaman kaybı diye düşünenler çok şey kaçırır. Vikram Chandra’nın romanını da okudum ayrı bir efsanedir kendisi. Diziyi tavsiye ediyorum mükemmel ötesi. Aksiyon,gerilim ve komplolara dayanıyor dizi. 2. Sezon onayı da alacak yakında muhtemelen :)

  1 0