Fragmanı izle Sense8

Sense8

imdb: 8.4

Dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir bağlantısının olduğu bir konuyu ele alacak... Birleşik Krallık (UK), Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago. Her bölümde bu 8 yere/kişiye de ziyaretimiz olacak. Bu 8 kişiden kimisi tüm grubu bir araya getirmeye çalışırken, kimisi de diğerlerini öldürmeye çalışacak. Hikâye; Meksikalı bir pembe dizi yıldızı, İzlandalı bir parti kızı, Alman bir hırsız, Koreli bir iş kadını, Afrikalı bir otobüs şoförü, transseksüel bir Amerikalı blogger, diğerlerine de görünebilen Afro-Amerikan bir adam ve onun tam zıt karakterine sahip “Mr. Whispers” olarak bilinen bir adam ekseninde gelişecek ve şekillenecek...

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Rellows

  Harika bir dizi izlemenizi tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız. Çok sürükleyici.

  0 0
 2. @Northern_helm

  Bu dünya da yapılmış en büyük eser. Tamamen sevgi ve empati kavramları üzerine kurulu, bilimkurguyla zenginleştirilmiş mükemmel bir dizi. İptal edildi diye izlememezli yapmayın, çok fazla maliyeti olduğu için iptal edildi çünkü dizi 9 değişik ülkede geçiyor ilk sezon. Bunun dışında final bölümüde yaptılar, hiçbir şey havada kalmadı. Yani o açıdan da çekinceniz olmasın. Her şeye bakış açınızı değiştirecek, mükemmel bir dizi. Hayatımda hangi arkadaşım bana bir dizi sorsa, direk bunu tavsiye ediyorum. Aynı şekilde sizlerede tavsiye ederim, herkes bu diziyi mutlaka izlemeli.

  1 0
  • @Deniz131

   İlk defa yeni seyredecekler için Adam gibi bir açıklama yazılmış. Teşekkürler

   2 0
 3. @imdb

  dizi arayanlar için 5. bölüme kadar sabrederseniz diğer bölümleri bir çırpıda zevkle izleyeceğinize inanıyorum.
  kaçırmayın iyi seyirler.

  1 0
 4. @gokhanmtlu

  Netflix’in iptal ederek yaptığı en büyük hata sanırım. Olay ve kurgusuyla bir çok diziyi rahat sollayayan ve rahat 3-4 sezon yapılacak bir diziyken, “fazla bütçe” bahanesiyle iptal edilmesi çok üzdü. Hayran kalarak izlediğim 2 diziden birisidir kendisi.

  3 0
 5. @jezabel

  izlediğim en harika dizilerden biriydi.2. sezon 10 bölümde bitmiş ve iptal edildiği söylenmişti ancak 2. sezona dair final bölümü olan 11. bölüm fragmanı yayınlanmış. şu dizi keşke devam etse. on numara oyunculuk, on numara kurgu. devam ettirilmeyi sonuna kadar hak ediyordu bence.

  2 0
 6. @erdem_cem

  harika bi dizi hiç bir repliği kaçırmadan izledim zaman nasıl geçti bilmiyorum anlatılmaz izlenir….

  0 0
 7. @erkinreis

  Dizi kaldırılmış yeniden yüklenmiş herhalde bir zamanlar çok popülerdi tavsiye ederim farklı konusu var

  1 0