Fragmanı izle Skins

Sıradan gençlik dizilerinden gına mı geldi? Tek dertleri, o gün ne giyecekleri olan zengin bebeleri izlemekten sıkıldınız mı? Dedikoducu kızlar, bayık bakışlar, kimin eli kimin cebinde durumları artık size çekici gelmiyor mu? O zaman gelin sizi Skins ile tanıştıralım...

2007 başında İngiltere'nin E4 kanalında yayınlanmaya başlayan Skins, Bristol'da yaşayan gençlerin hayatlarına odaklanıyor. Gençlerin hiçbiri de sütten çıkmış ak kaşık değil. Biri anoreksik, biri öğretmeniyle yatıyor, bir diğeri müslüman ve en yakın arkadaşının gay olmasını ailesine nasıl açıklayacağını düşünüyor ve bu liste uzayıp gidiyor. Anlayacağınız her birinin ciddi problemleri var. Dizi de sağ olsun, bizi üzmüyor ve her bir bölümü bir karaktere ayırarak, gençlerimizi daha da yakından tanımamızı ve dertlerine ortak olmamızı sağlıyor. Uyuşturucu, homoseksüellik, bozuk aile ilişkileri, seks, narsizm, antisosyallik, cinsel istismar, içine kapanıklık gibi gençler arasında yaygın olan sorunlara değinen Skins, daha ilk bölümüyle bile diğer gençlik dizilerinden ne kadar da farklı olduğunu, hayata pembe gözlüklerle değil de, tüm gerçekliğiyle baktığını bizlere kanıtlıyor. Bölümler ilerledikçe, bu gençlerin her birinin ne kadar da yapayalnız olduğunu görüyor ve başlarda komediymiş gibi gelen sahneler, leziz bir drama hâline dönüşüyor.

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @batugulerr

  Fena sayılmaz

  0 0
 2. @.eylul

  2 sezonda bir karakterlerin değiştiği bir dizi. Her yeni bölümde farklı bir kişi işleniyor. Ben sadece 3. ve 4. sezonları izledim yani Effy ve Freddie olan kısmı. Bildiğimiz diğer gençlik dizilerinden apayrı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. İnsanların gerçek dertlerini, sorunlarını ve duygularını yansıtıyor. Her bölüm zihninize ve kalbinize işliyor. Efsane dizi, izleyin.

  1 0
 3. @kaganturkyilmaz

  içime işleyen bir dizi

  0 0
 4. @heyzil

  harbiden efsane olan bir dizi. ne söylesem boş kalır, başlayın sonra devamı gelecektir. her bir karakter aklınıza kazınıyor, bitirmeme rağmen arada açar açar izlerim özlemden, sıkılmam da!

  1 0
 5. @frankthedevotedfather

  Kimler geldi kimler geçti…
  İzlemeseydim bir yanım eksik kalacağı dizidir

  4 0
 6. @Keremcan

  Müthiş bir şey! Hayatın toz pembe olmadığını ve ayakta durabilmek için pastoral hüzünleri de göğüslemek gerekiyor… Özetle bu dizi bunu anlatıyor

  3 0
 7. @warewolf

  Efsanenin efsanesi

  3 0
 8. @EkinGallagher

  Hayatıma izlediğim en iyi dizilerden biri kesinlikle öneririm.

  3 -1