Fragmanı izle Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

imdb: 7.8

Günümüzün çağdaş versiyonu olan dizi, Star Trek serisinin olaylarından 10 yıl öncesini konu edinir. Uzun metrajlı filmlerin zaman çizelgesinden ayrı olarak, yeni dünyalar ve medeniyetler keşfeden USS Discovery mürettebatını izler. Discovery, Star Trek tarihinde daha önce bahsedilen ancak keşfedilmemiş bir olayın etrafında dönüyor.

Yorumlar (23)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @cerebruma

  gerçek uzay yoluyla yakından uzaktan ilgisi yok. uzayda geçmese suits yada under the dome denecek kıvamda. ağlak ağlak tipler mi dersin yoksa kurtlar vadisi tadında muhabbetler mi? ne ararsan var. adını discovery(keşif) koymuşlar ki evlere şenlik. hiç öyle eski star trekte ki gibi her bölümde ayrı konu beklemeyin. bi konu var devam ediyor. 15 bölüm boyunca şu fazeller bi kere bile bayıltmaya ayarlanmaz mı? vulkan diye oynattıkları vulkan bile değil insan. sırf dizi yokluğunda uzay son sınırın hatrına izledim. kısaca eski star treki yeniden çekmişler daha iyi görsellerle falan iyi olmuştur diye izleyecekseniz hiç öyle bişey yok izlemeyin bunun adı star trek kendi değil.

  0 -1
 2. @siyo950

  Siteyi açamıyorum

  0 0
 3. @niya

  arkadaşlar 10. bölüm yurt dışı kanallarda 7 ocak ta gösterilecekmiş. 1. sezon 15 bölümden oluşup şubat ortasında tamamlanacakmış. dört gözle bekliyoruz bakalım. iyi seyirler.

  0 0
 4. @ufukpala

  Dizi yayından mı kalktı

  0 0
 5. @thombickbear

  yeni bölüm ne zaman gelecek, bir fikri olan?

  1 0
 6. @rgokdemir

  YENİ BÖLÜM NEREDE KALDI ADMİN KARDEŞ…

  9 -1
 7. @jptr

  ben yeni üye oldum star trek 1. bölümden başlıyarak izlenemiyor mu

  0 -1
 8. @Arcade

  Efsane bir Dizi her bölümün sonuna geldiğimde üzülüyorum

  1 -1
 9. @cfekayra

  Ya gereksiz boş boş yorum yapıyosunuz. Gayet güzel çekilmiş ve sürükleyici. Adamlar en azından çekiyor böyle diziler. Bizim ülke ne halde? Komedi ve Aşk başka bişey çekemezler. Dil dökmeyi bırakında izleyin beğenmiyosanız gidin başka bişey izleyin.

  5 -3
 10. @GERONIMO_TS

  Sanki ogame oynuyoruz geminin içinde dizi mi olur Aksiyon efekt hiç bir şey yok Harcanan vakite yazık Başka dizi seyredin

  2 -5
  • @bora28

   çok duygulandım o game oynadığını duyunca , 2005 de oynuyordum ne günlerdi bee

   2 0