Fragmanı izle Stranger Things

Dizi 1980'li yıllarda New York eyaletine bağlı bir liman kasabası olan Montauk'ta geçmektedir. Genç bir çocuk gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ailesi, arkadaşları ve yerel polisler çocuğun ortadan kaybolması ile ilgili kapsamlı bir soruşturma başlatarak gerçeği açığa çıkartmaya çalışırlar. Olayın soruşturması derinleştikçe gizli hükümet deneylerinin yapıldığı olağanüstü bir gizemin içine çekilirler. Annesi (Winona Ryder) çocuğunu alabilmek için korkunç doğaüstü güçlerle yüzleşmek zorundadır. Aktör David Harbour kasabanın şerifi olarak dizide rol almaktadır.

Yorumlar (85)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @ozgury13

  Güzel dizi ama puanı çok abartı bence. Netflix puan pompalatmış gibi.

  1 -2
 2. @Lamerovski

  Şişirilmiş..

  0 -4
 3. @hamzahakang

  Keşke hemen bitirmeseydim denilebilecek bir diziydi. Kimi zaman aniden sıçradım kabul ediyorum, kimi zamanda kahkaha da attım. Üzüldüğüm yerlerde oldu tabii. Filmin izleyenleri veya izleyecekleri için şöyle diyeyim; yaşınız 25 ise çocuk dizisi demeyin, öyle değil. Gayet güzel. Diziden bahsedecek olursam en sevdiğim karakter kesinlikle Dustin. Mike ve Eleven da iyi. Ama şu Lucas’ı bir sevemedim yav. Özetlemek gerekirse İZLEYİN. Ben bitirdim ama pişmanım keşke daha yavaş izleseydim.

  Spoiler içeren alan!
  BOB’A GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM YAV.
  2 0
 4. @burakyldrm

  Bilim kurgu mu arıyorsun? gerilim mi arıyorsun? aksiyon mu arıyorsun?
  güzel senaryo ve güzel oyunculuk mu olsun istiyorsun
  o zaman doğru yerdesin tek solukta kendini izletecek bir dizi kaçırma ve hemen başla..

  3 0
 5. @LCDP

  Diziyi çok geç fark etmişim yeni izleyebildim ve gerçekten beğendim. Tereddüt yaşayan acaba izlesem mi diye dusunen varsa zaman kaybetmeden açıp izleyebilir gayet güzel dizi ve şunu eklemek istiyorum bir dizi de ya da film de çoçukların ya da gençlerin oynaması diziyi ergen dizisi, çoçuk dizisi yapmaz önemli olan konusu ve işlenişidir. Bir örnek vereyim; Şahan Gökbakar’da 37 yaşında ama yaptıgı fılmler max 15 yaşına hitap ediyor. Çoçuklar oynuyor diye eleştirenler olmuş ülkede ki çoğu oyuncudan iyi ve gerçekci oynamışlar.

  2 0
 6. @biberiyevekekik

  Tek isteğim boka sarmasın. Hani işin içine bilimi de katarak gerçeklik hissi veriyor ve umarim bu dengeyi bozmaz. Ama bilmiyorum

  0 0
 7. @Braximus

  Gerek konusu gerek oyuncuların başarısıyla tek kelimeyle mükemmel bir dizi.Şiddetle tavsiye ediyorum.Birçok sezon bizi bekliyor olacak muhtemelen :) 3. Sezon bu güz geliyor.Çekimlere başlandı bile.Bence 4-5 sezon bile olur bu dizi.

  Spoiler içeren alan!

  Bob’un öldüğü sahnede nedense çok üzüldüm :( Görüşürüz süper kahraman..

  2 -1
 8. @sulkren

  Eğer dizi nasılmış diye merak ediyorsanız, yorumları sakın okumayın !
  O kadar çok spoiler koymayı bilmeyen insan var ki, dizinin özetini izlemiş olursunuz.
  Dizi sıradanlık dolu bir senaryoyu efsane hale nasıl getirmiş hala ben de çözemedim. Sınav haftam yaklaştığı halde diziyi “bir bölüm daha, 40 dakikadan ne olacak ?” gibi başlıklar altında bitirdim.
  Dizide başlarda korkmanız normal ama ilerledikçe artık hem dizide hem de gerçek hayatınızda da korkmamayı öğreniyorsunuz.
  Kesinlikle öneririm, iyi seyirler !

  2 0
 9. @hmybrk

  3. sezon ne zaman glcek ?

  0 0
  • @LastSpirit

   3.Sezon 2019 başımda geliyor bilginize

   3 0
 10. @ertanglmsr

  spoiler yazmayı bilmiosanız yazmayın kardeşim. ..
  ayrıca çeviri konusunda katılıyorum ne olursa olsun internet üzerinden film dizi vs izleyenlerin %99 u sansür olamadığı için tercih ediyor. farklı çevirmek de bi sansür o sahnenin bütün ahengini fuck mayın

  4 0