Fragmanı izle The 100

Kass Morgan'ın yakında çıkacak olan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması... 97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya'nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya'nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya'ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Yorumlar (140)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @lexa41

  5.sezon 10.bölüm çıkış tarihini bilen varmı ? ve 6. sezon çıkıcakmı ? 5.sezon kaç bölüm olucak ?

  şimdiden teşekkürler :)

  0 0
 2. @Lamerovski

  Diziyi ilk çıktığında izlemeye başladım. Hala da izliyorum. Neden olduğunu bilmiyorum ama bazı diziler olur ya izlettirir merak ettirir ama dikkatini çekmez. Heh işte o dizi bu dizi.

  0 0
 3. @Fuki2316

  Kesinlikle ama kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi…
  1.sezon biraz ergen dizisi kıvamında ilerlese de diğer sezonların onla hiç bir alakası yok gayet kaliteliler… Özellikle 5. sezon dizi baya oturmuş kaliteli hala bürünüyo ama diğer 2,3,4 de aynı şekilde kaliteliler.
  Bu dizi ayrı benim favori 5 dizim arasında kesinlikler var. Sıralama yapsam 1. olmaz ama yine de kalite anlamında eksikliği yok.
  dizi hem savaş atmosferinin biraz ilkel biraz çağdaş biçimde giden bir ritmi var o ritmi bulduğunuzda dizi adeta akıcılık prensi oluyor..
  İZLEYİN İZLETTİRİN

  1 0
 4. @Basur

  bu dizi sitesi bitti galiba artık 1 gün geriden geliyor yada hiç gelmiyor elveda diyim bari sileyim sık kullananlardan.

  0 -3
 5. @Rookiepoine

  Yeni bölüm ne zaman gelecek acaba?

  0 0
 6. @tugce54

  Başladın mı hiç durmadan bitirebilincek bir diziii
  fazlasıyla tavsiye edelir :)))

  0 0
 7. @Ted38

  Kesinlikle izlenilebilir bir dizi ;)

  0 0
 8. @Bschoulzen

  Bu diziden sonra hiçbir dizi sarmıyo o kadar kaliteli :)

  1 0
 9. @serdal74

  çok güzel bir dizi bağımlılık yaptı tüm bölümleri bitirince üzüldüm biraz inşallah devamı gelir

  2 0
 10. @alperen772

  Dizi 6.sezon onayı aldı arkadaşlar :)

  3 -2