Fragmanı izle The Alienist

The Alienist

imdb: 8.6

Caleb Carr'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanacak olan ve Türkçe'ye Ruh Avcısı ismiyle çevirilen The Alienist, 1896 yılında New York'ta geçiyor. Times muhabiri John Schuyler Moore, okul arkadaşı psikolog "ruh avcısı" Dr. Laszlo Kreizier ve henüz yeni atanmış olan polis müdürü Theodore Roosevelt'in bir cinayet soruşturması için birlikte çalışmalarının hikayesini anlatıyor.

Yorumlar (27)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @bakkalmamut

  Ulan memlekette ne kadar eşcinsel sevici varmış be. Köpeğe tecavüz eden dedenin eşçinsel olduğundan haberiniz yok herhalde. 3 yaşındaki çocuğa tecavüz eden sapığında ifadesinde erkeklerle beraber olduğu çıkmadı mı ortaya. Siz neyin kafasındasınız. Arkasından vazgeçen adamın hangi hareketinden emin olabilirsiniz.

  1 -3
 2. @kairi

  Gelelim radagast sana.. Toplumdaki sapıkların tecavüzcülerin veya katillerin olması eşcinsellere , amanda bunlar ne iyi insanlar milletin namusuna bakmıyorlar dememi gerektirmez..özgecanı öldüren menüvveri öldüren olduğu için eşcinsellere madalya takma hakkıda doğrmuyor.. Eşcinsel ve yahudi savunuculuğu yapmak için toplumdaki yozlaşmışlıkları ortaya koymak kolay.. Yahudilerin filistinde yıllarca yaptıkları ortada:: Film ve dizi endüstrisinin yahudilerin elinde olduğu ortada .Bunlardan bahsetmek işine gelmez tabii..böyle dizilerde verilmek istenen mesajlar ortada Eşcinselli diziler seni bekliyor arayada bir kaç yahudi serpiştirlimiş ..Sen kendini kandırmaya devam et ..

  1 -3
 3. @kairi

  Önce teohandan başlayım Toplumda ahlak kalsada kalmasada eşcinsellik bana göre normal değil..80lik dede yada 3 yaşındaki bebeğe tecavüz edenler olunca sen neredeydin.. eşcinsel dizileri benim için önemli diyorsan buyur izle mevzuyu türkiyenin toplumsal sorunlarına bağlamak ibneyi ibnelikten kurtarmaz. İbne ibnedir ama iyi ama kötü.. Ayrıca senin ahlakın var ise bekçiliğini yapmak bana düşmez…. Herkesin ahlakı kendi sorumluluğunda.. Bir müslüman olarak hadis ile kapatalım… Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz.. Hz. Muhameed SAV.

  2 -2
 4. @sportiva

  Kairi beğenmedi isen izleme diziyi. gayet orijinal bir yapım. eşcinsellikten neden bu kadar korkuyosun ki ???

  0 -1
  • @bakkalmamut

   @radagast kairinin senin gibi eşcinsellere laf söylemesi bence haddini biraz aşmak olmuş. Sen ve ailen eşcinsel olmuşsa onu ilgilendirmez. Bırak sen eşcinsel hayatına devam et. Sistem zaten bu tür ilişkileri serbest bıraktı. Sen keyfine bak.

   1 0
  • @bakkalmamut

   Kairi arkasını sağlama alıyor. Adam helak olmaktan korkuyor.Herkesin mide çapı belli.

   1 0
 5. @muzur55

  çok güzel bir diziydi bence

  0 0
 6. @brocktree

  mezar kazılırken KEPÇE kullanmışlar ve kabak gibide belli oluyordu. çok güldüm

  0 0
 7. @AtilganMost10

  Arkadaşlar mümkünse bu ve bu tarz dizileri, dizi sezon finali yapınca bir çırpıda izleyin. Diğer türlü bir hafta bekleyip izleyince, önceki bölümlerde geçen olaylardan kopuyorsunuz.

  3 0
 8. @kairi

  SAPIK DİZİLERE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ Gene bir amerikan dizisi gene eşcinsellik gene yahudi reklamı ..Bu sefer level atlamış erkek çocuklarının eşsinsel mesleği üzerine kurulu bir cinayet ve iki yahudi dedektif yardımcısı ile insanların bilinçaltına oynamaya çalışmışlar ilk iki bölümü izledim ikinci bölümde ballandıra ballandıra erkek çocuklarının olduğu genelevi ve oğlanları adeta gözümüze sokarcasına ve dünyada kaç tane daha sapık yaratabiliriz edası ile sahneler yapılmış.. Brir hikayede neden eşscinsellik olur ve neden yahudiler biryerlerden bulaşır elbette tesadüf değil. Toplum ahlakını bozmak üzerine yapılmış sapıkça bir dizi kesinlikle izlemeyin…

  8 -58
  • @bakkalmamut

   Kairi bey lütfen eşcinselleri küçümsemeyin. Hayvanlar gibi onlarında hakları var.

   1 -1
  • @radagast

   eşcinseller bu toplumun çoğundan daha namuslu eminim, en azından milletin karısına, kızına, çocuğa sarkıntılık yağmıyolar! Yahudilere laf atacağınıza dönüp bi kendinize bakın! bu ülkede ne özgecanlar, ne münevverler yitip gitti! al sana ahlaklı türk toplumundan bir haber!!!! namus bekçisi olmak ne kadar kolay değil mi? ve bunun gibi su yüzüne çıkmamış daha ne olaylar oluyor. biz anca kendimizi kandıralım!!!!
   http://m.posta.com.tr/diyarbakir-da-igrenc-olay-92-sanik-zihinsel-engelli-cocuga-653-kez-haberi-1388153

   22 -10
  • @teohan

   Bizim toplumda ahlakmı kalmışta konuşuyorsun? 80 yaşında hacı dede köpeğe tecavüz ediyor, daha geçen gün 3 yaşında bebeğe tecavüz edildi ve bebek öldü bu ülkede. Neredeydin o zaman ne yaptın da şimdi burada dizilerden bizim ahlakımızn gekçiliğini yapıyorsun! Nietchze’nin sözü geldi seni okuyunca aklıma; “Kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa, Bilin ki en namussuzu o’ dur.

   68 -7
 9. @M3rt

  İlk duyurulduğu andan itibaren merakla beklediğim bir yapımdı. Şahsen hoşuma gitti ve ilgiyle izliyorum bölümleri. Çok çok beklentiye sokmuyor ama “Taboo” nasıl işleniyorsa bu da öyle işleniyor. Yavaş yavaş ilerliyorlar. Dönem dizisi sevenlerin hoşuna gider diye düşünüyorum. Dizide ki çoğu oyuncuyuda önceki işlerinden dolayı severek takip ediyorum. İzlemek için bir başka neden benim için.

  4 -2
 10. @BlueHatGirl

  sevgili editör bu dizinin siteye eklenmesi çok zaman alıyor niye acaba? ayrıca sorum yanlış anlaşılmasın burada sizi kesinlikle yargılamıyorum sadece merak. diğer dizilerin eklenmesi ve çevirisi çok çabuk oluyor ama The Alienist bayağı sürüyor.

  1 0