Fragmanı izle The Defenders

The Defenders

imdb: 9.0

Her biri Netflix’te kendine ait dizisi olan süper kahramanlar Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage, The Defenders’ta New York’u kurtarmak için bir araya gelecek. Tek başına çalışmayı tercih eden dört kişinin ekip olma çabasının yanı sıra her bölüm karşılaştıkları tehditleri izleyeceğiz.

Yorumlar (26)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Yaman 112

  Açılmıyor ilginize

  0 0
 2. @mfatihaslantas

  İzlemeden önce Daredevil Jessica Jones Luke Cage ve Iron Fist i izleyin.

  2 0
 3. @M3rt

  Beklenileni karşılayamadı. Kendim adıma tamamen hayal kırıklığı oldu diyebilirim. Hayır böyle aceleye getirilmiş gibi çekilecekseydi hiç girişmeselermiş bu işe. Son bölümde iki oyuncu övgümü kazandı onlarda Foggy ve Karen. Gerisi cidden kötü performans sergilemişler. Kendi dizilerinde kalsınlar! Bu yapımdan sonra dahasını istemek gelmiyor içimden. Son bölümde ki müzik seçimleride şaka gibiydi :D Nasıl bir şey yapmaya çalışmışlar anlam verilmez. Ve lütfen diziye aşırı bağlanan tipler yorumum konusunda köpürmesinler. Gördüğümü yazdım. “The Punisher” umarım bu yapımın yaşattığı hayal kırıklığını üzerimden atmama yardımcı olur.

  0 0
 4. @ultraslan07

  bu dizinin kesinlikle 2.sezonu gelmeli.büyük bir heycanla bekiyorum…

  1 0
 5. @redwar31

  Her zaman ki gibi süper bir son yapan MARVEL şirketi bu dizinin peşini bırakmaz :) 2.Sezon İçin gerekli bir açıklama ve tarih gelmemesine rağmen. Dizinin sevenleri ve yorum yapanları gün gittikçe dünya çapında duyulmaya başlamıştır.. İyi Seyirler

  0 0
 6. @theennflaolf

  Diziyi izlemeden açma .

  Spoiler içeren alan!
  Ya şu Luke azıcık kızgın biri sert biri olsa bide silah alsa o tüneldeki herkesi kendi tarardı ama malesef öyle biri değil :d , Daredevil ‘in öldügüne inanamaştım zaten dizisi 3.sezon onayı almıştı eninde sonunda bölüm sonunda görecegimizi tahmin etmiştim . Güzel bir diziydi , izlemeye değer ben beğendim .
  0 0
 7. @theennflaolf

  Vakit verilebilecek bir dizi gayet güzel . Bunu izlemeden önce tabiki 4 karakterin kendi dizisini de izlemelisiniz . :) . Güzel bir sezondu herkesin emeğine sağlık .

  0 0
 8. @CanKutayKahyaoglu

  Eger Marvel dizilerini seviyorsaniz izlemelisiniz. Olaylar 3 gun icersinde gerceklesiyor. Yani ilk baktigim da 8 bolum az demistim ama sonradan herseyin 3 gunde oldugunu ogrendim. Acikcasi ben aralarin da sadece Daredevil ve Iron-Fist’i izledim. Karaktelerinde az cok gucleri ney biliyorsaniz sarar dizi. Ayrica her kahraminin sahnelerinde renklendirmelere dikkat edin. Her kahramanin kendi rengine gore sahneler de o renk de.

  1 0
 9. @adoleyite

  sezon 2 ne zaman gelir ki

  0 0
  • @drmc

   2.sezon onayı daha almadı ama yüksek ihtimal alır. Her karakterin 2018 yılında kendi sezonları olduğu için The Defenders’ın devamının 2019 yılından aşağı geleceğini düşünmüyorum. Kısaca Tahminim 2019 Temmuz veya Ağustos ayları. Burada yarım kalan şeyler kendi dizilerinde gösterilir.

   2 0
  • @Mert Kpck

   Seneye

   0 -1
 10. @Oktay403

  Admin kardeş benim merak ettiğim bu birleşen dizi karekterleri daha sonra kendi dizilerinde yeni sezon yapmayacaklar mı ? Özellikle daredevil..?

  0 0