Fragmanı izle The Originals

Orijinal vampir ailesi, binlerce yıl önce sonsuza dek bir arada kalacaklarına dair birbirlerine söz vermiştir. Fakat zamanla, çeşitli trajik olaylar ve güç savaşı gibi nedenlerle aralarındaki güçlü bağ kopmuştur.

Kurt adam-vampir melezi, köken vampirlerden Klaus Mikaelson, doğaüstü olayların kaynaşma noktası New Orleans'ta kendisine karşı bir güç oluşturulduğuna dair gizemli bir mesaj alır ve zamanında ailesinin de kurulmasına yardım ettiği, Fransız mahallesi Quarter'a gider. Klaus'un kafasındaki sorular, onu New Orleans'ta insanlarının ve her türlü doğaüstü varlığın üzerinde kontrolü olan, şehrin önceki şeytani koruyucusu, eski çırağı ve dostu Marcel'e götürür. Klaus'un kardeşi Elijah ise Klaus'a yardım edip onu geri döndürmeye ikna etmeye karar verir ve onun peşinden gider. Daha sonra ortaya çıkar ki kurt-kız Hayley de aile geçmişiyle ilgili bazı ipuçları aramak için buraya gelmiş ve Sophie adındaki güçlü bir cadının eline düşmüştür. Marcel'in Klaus'u kışkırtmasıyla ve sadık yandaşlarına emir verip mutlak gücüyle hükmetmesiyle tansiyon iyice yükselir. Kız kardeşleri Rebakah, Mystic Falls'ta onlara katılmak için beklerken Klaus ile Elijah, New Orleans'ın bir kez daha Kökenler tarafından yönetilmesi için cadılarla kolay olmayacak bir anlaşma yapmanın peşine düşerler.

Yorumlar (56)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Rukiye_uzun

  Bu diziyi anlamak için vampir günlüklerini mi izlememiz gerekiyor cevaplarsanız sevinirim ♥️♥️

  0 0
  • @AveatqueVale

   yani vampir günlüklerinin 3.sezonundan sonrasını anlatıyor arada ordaki bi karektere değiniliyor ortak bölümleri de var ama bana soracak olursan izlemen çok da gerekli değil yani bu başka bir öykü olduğundan ama izlersen tabi altyapın olmuş olur seçim senin :D

   0 0
 2. @Klausss

  Gelsinmi yeni bölüm

  1 0
 3. @refya

  bu kadar uzun ara olurmu yaa mart 2018 nedir?? 5. sezonu sabırla beklemeye devam

  3 0
 4. @moviiee

  Sayın sayfa yöneticileri daha önce bilgisayardan izlediğim bölümleri maalesef şuan izleyememekteyim. Yardımcı olursanız sevinirim . Ne yazık ki başka siteden izlemek zorunda kalıyorum!

  0 0
  • @moviiee

   @WinterisComing ne yazık ki alternatif seçeneklerde çalışmıyor. Flash player da sorun olacağını sanmıyorum çünkü diğer dizleri izleyebiliyorum.

   0 0
  • @WinterisHere

   Farklı alternatif seçeneklerini deneyebilir ya da flash playerinizi güncelleyebilirsiniz…

   0 0
 5. @Schwest

  Düşük bütçeli bir fakir dizisi. Kurtadam animasyonlarına paraları yetmemiş abi o nasıl animasyonlar öyle. Madem doğa-üstü bir dizi yapıyorsunuz animasyonlara bütçe ayırmanız lazım, belgesellerde gördüğümüz kurt sürülerinden farkı yok kurtadamların. Ama olaylar için izlenilebilir diye düşünüyorum, olayların gidişatı güzel.

  0 -2
 6. @restampire

  Diziyi izlerken yok artık, hay sikeyim, hassiktir oha tepkilerini vermekten yoruluyorsunuz.

  1 0
 7. @restampire

  Oyuncu tanıtımı;

  Spoiler içeren alan!
  Elijah; Kardeşlerinin arkalarını toplayan iyimser vampir.
  1 0
 8. @gknbrsrck

  Oyunculuk ve atmosfer etkileyici. Çok fazla kullanılmasa da görsel efekt, fantastik içerikli kurgu için oldukça tadında. Gereksiz bir şekilde bağımlılık yapan etkisi var. Çoğu zaman ”Artık bokunu çıkarttınız ama…” temalı senaryosuna rağmen tavsiye mi? -Kesinlikle ederim.

  1 0
 9. @dogukan09

  Mutlaka izleyin ama önce the wampire diaries izleyin tabi siz bilirsiniz

  1 0
 10. @nurbeLLaa

  Mükemmel ! Bağımlılık yapan tek dizi diyebilirim!

  1 0