Fragmanı izle The Sinner

The Sinner

imdb: 7.7

Petra Hammesfahr’ın aynı isimli kitabından uyarlanan The Sinner, genç bir annenin içine düştüğü nedensiz öfke, şiddet ve korkunun temelini aramasını anlatacak. Dizide Bill Pullman tarafından canlandırılan detektif ile birlikte genç kadın geçmişi ile bolca yüzleşmek zorunda kalacak.

Yorumlar (11)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Yaman 112

  Bir umutla başladım ama Mrs. Biel bile izlettirmiyorsa yapacak bir şey yok

  0 0
 2. @siiisii

  Jessica Biel için başladığım ve beni hayal kırıklığına uğratan yapım. öyle her bölümden sonra ne olacak diye de merak falan ettirmiyor.oyunculuklar desen çok parlak değil.ben sevemedim…gelecek sezonu da merak ettirmedi sanki dizi finali gibiydi sezon finali.favorilerden çıkarıyorum

  1 0
 3. @ippk

  2. Sezon, Ağustos 2018 başlayacak diyorlar ve başrol Carrie Coon olacakmış; Leftovers’ın Nora’sı yani. Çok sevdiğim bir oyuncudur. Bakalım yeni sezonda nasıl bir konu işleyecekler.

  1 0
 4. @ritasarioglu

  Jessica Biel için başladığım bir dizi. Dizinin gerilim boyutu çok iyi, her bölüm sonunda gelecek bölümde ne olacak diye merak ediyorsunuz. Hikaye gayet güzel işlenmiş. Dizi 2. sezon onayı alsa da bir rahat etsek :)

  0 0
 5. @wamphiks

  yeni sezon ne zaman gelecek?

  0 0
 6. @angela88

  Dizinin türü gerilimden çok, fantastik-dram. Alakasızlık dizboyu tamamen ütopik bir amerikada geçiyor olaylar. Kendini izlettiriyor fakat neden-nasıl sorularına hiçbir şekilde cevap vermiyor. Siz yine de izleyin.

  0 -1
 7. @Moonwalker91

  Bu yıl içinde çıkan en iyi gerilim dizisi bence.
  Şuana kadar merak duygusunu sürdürmeyi başardılar Jessica Biel da oldukça iyi taşımış rolü diğer bölüm ve sezonları sabırsızlıkla bekliyorum.

  0 -1
 8. @theworst

  Başrolün asıl hikayesini, nedenlerini merak edip izlemeye devam edesi geliyor insanın gayet güzel izlenebilir

  0 -1
 9. @bhry

  ilk iki bölümünü izledim gayet güzeldi devamını merakla bekliyorum izleyin tavsiye ederim

  0 0
 10. @Popidays

  Jessica Biel daha ne olsun ki <3

  0 0