Fragmanı izle This Is Us

This Is Us

imdb: 8.8

'The Neighbors' ve 'Galavant' dizilerinin yaratıcısı Dan Fogelman tarafından oluşturulan 'This Is Us' NBC kanalının yaklaşan drama dizilerinden biridir.
Hayat sürprizlerle doludur!.. Dizide, aynı gün doğan ve yolları birbirleri ile kesişen Rebecca (Moore) ve Jack (Ventimiglia), Pittsburgh'da üçüz çocuk bekleyen evli bir çift, bekar ve yaşam tarzından sıkılmış yakışıklı aktör Kevin'ın (Hartley) duygusal ve kışkırtıcı hikayesine değinilecektir.

Yorumlar (13)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Yaman 112

  Bu tür dizileri seyretmekten çekinmemin nedeni hayat zaten kasvetli, zor, sıkıcı…birde bunu ekrandan izleyince daha da travmatik durumlar yaratırıyor…güzel dizi ama hakkını vermek lazım

  0 0
 2. @burgi

  Mükemmel bi dizi. Hem güldüren hem ağlatan sımsıcak bişey. Biz aile kavramına çok önem veririz sözde, adamlar nasıl işlemiş öyle. Gittikçe bağımlılık yaratan dizi. Mutlaka izleyin. Benim gibi aksiyon delisi birine ağlata ağlata izlettirdi.

  0 0
 3. @ritasarioglu

  O kadar içten, o kadar samimi, o kadar sıcak bir aile dizisi ki.. Her bölümü insanın gözlerini dolduruyor, duygularınıza dokunuyor. Hikayesi, karakterler ve geçmişle gelecek arasındaki bağlantılar o kadar iyi kurulmuş ki..

  2 0
 4. @alhfacair

  Bu dizinin 1 seneden beri nasıl bu kadar tabiri caizse “underrated/underground” kaldığına bir yandan seviniyor bir yandan üzülüyorum aslında. Bilinçsiz dizi/film izleme kültüründen girip cehaletten çıkacağım biraz daha yazarsam bu konu hakkında neyse boşverin; ancak Türk sözde dram dizi/filmlerden sıkıldıysanız ve gerçek dram nasıl yazılır, çekilir merak ediyorsanız mutlaka ama mutlaka izleyin. Dizideki trajikomik hikayelerin giriftliği tam size kahkaha attırırken bir anda boğazınızda bir şeylerin düğümlenmesine yol açabiliyor. Ruhunuza nazikçe dokunan sımsıcak bir hikaye bulacaksınız. Bir çok duygu birden ve aynı anda nasıl hissedilebilir demeyin kesinlikle deneyin derim. İçinizde birazcık insanlık duygusu kalmışsa, önyargısız normal bir bireyseniz mutlaka ne demek istediğimi anlayacaksınız izlediğinizde ;)

  3 0
 5. @Okes624

  Devamı gelmeyecek mi?

  0 0
 6. @elifco

  kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi lütfen tereddüt etmeyin bile.

  3 0
 7. @gezginlevo

  kesinlikle

  0 0
 8. @dlkds

  Başlamalı mıyım izlemeye?

  1 0
 9. @gezginlevo

  Eğlenceli ve sürükleyici bir drama

  1 0
 10. @balamir72

  çok çok iyi,düşünmeden başlayın…

  1 0