Fragmanı izle Vis a vis

"- Hapisten çıkıp ne zaman eve döneceksin? - En fazla bir ay sonra."
İşte bu diyalogla başlıyordu Macarena’nın demir parmaklıklar ardındaki hayatı. Patronuna aşık olarak hayatının hatasını yaptığının farkında olmayan Macarena, artık yaptığı hatanın cezasını ödemek zorundadır. Cruz del Sur hapishanesinde bir yandan hapishane kurallarıyla, bir yandan mahkûmlarla uğraşmak zorunda kalacak olan Macarena en zorlu sınavını ise hapishanedeyken aldığı bir haberden sonra verecektir. Aşk, intikâm, aile, psikoloji gibi birçok konunun harmanlandığı Vis a Vis (Locked Up) ulusal ve uluslararası birçok ödüle aday olup kazanmış ve Türkiye’de ilk ve tek DiziBOX aracılığıyla izleyenlerin beğenisine sunulmuştur.

Yorumlar (91)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @mehmetadibelli

  çöp

  0 0
 2. @EfeBakar

  3. Sezonda bazı durumlardan Macanın olmaması yüzünden 3. Sezon pek tat vermese de , ilk 2 Sezonunu tek nefeste izlediğim bir dizi.4. Sezonun çıkmasını dört gözle bekliyorum.

  0 0
 3. @Lamerovski

  İlk 2 sezon heyecanla izlettiren lakin 3. sezonda tüm olayların başa sardığını ve aynı hikayeyi farklı karakterle izleyeceğiniz anladığınızda hayal kırıklığına uğratıp bıraktıran dizi. Adeta kalitesiz türk dizileri entrikalarına dönüyor her sezon.

  0 -1
 4. @navicat

  8. bölüm son sezon yani bu gün ispanyol Kanalında Sezon finali yayınlanacak Maca 4. sezonda Geleceği resmi şekilde açıklandı Merakla Bekliyoruz <3

  1 0
 5. @alperen772

  RESMİ
  Maca’nın 4.sezonda olacağı açıklandı facebooktan antena3 veya vis a vis sayfalarına bakabilirsiniz

  0 0
 6. @mehmetadibelli

  Başroldeki karakter itici olsa da guzel sayilabilecek bir dizi

  0 0
 7. @simatkot

  Arkadaşlar benden size tavsiye 3.Sezonun bitmesini bekleyin ilk 2 sezon bir çırpıda biter. 3. sezona gelince işler değişiyor çevirinin gelmesi bölüm yayınlandıktan sonra 7-10 gün içinde geliyor tavsiyem 3.sezon bitsin öyle başlayın diziye yoksa benim gibi sabah akşam acaba yeni bölüm çevirildi mi diye bakarsınız

  3 -1
  • @Dassaqueh

   Kankii 3.sezon bitince 4.sezonu izleyen biriside aynısını yazarsa biz ne zaman izlicez

   3 0
 8. @Ylmz2355

  Lütfen 3.sezon 4.bölümüde çevirirmisin meraktan çatlamak üzereyim

  0 0
 9. @fringedizi

  Televizyon ekranlarının gelmiş geçmiş en büyük efsanelerinden biri olan Lostun (herhalde bu tanımlamaya kimse karşı çıkmaz) 10. yıldönümü tüm yurtta ve dünyada şenliklerle kutlanıyor. Her ne kadar finaliyle birçoğumuzu onulmaz hayal kırıklıklarına gark etse de altı sezon boyunca yaşattığı hazları nasıl unutabiliriz ki? İşte bu unutamadığımız duygulardan olacak, final bölümünün yayınlandığı günden bu yana, bünyemizdeki Lost açığını dolduracak yeni diziler aradık durduk. Bir dizinin sonunda “Bad Robot” sözünü duysak bile içimiz cız etti seneler boyunca! J.J. Abrams’ın ya da Damon Lindelof’un el attığı her projeye, yeni bir Lost vakası gözüyle baktık. Bazıları kalbimizde yeni kıpırdanmalar yaratsa da çoğu fiyasko olarak tarihe gömüldü. Evet, belki de bir lanetti bu! Lost’un, The End isimli altıncı sezon 17. bölümünün ardından, bir daha tutması zor olan bir kimya arandı durdu. Perdeyi büyük bir felaketle açan diziler yapıldı, izleyicilere binlerce alternatif teori ürettirildi, bilimin ve kurgunun birbirine karıştırıldığı birçok hikaye yansıtıldı ekrana ama aşağıdakilerin hiçbiri bir Lost olamadı!

  Ama sonunda Lost kadar iyi bu diziyi bulduk.ve ayrıca ispanyolca da öğrenmiş olduk.mesela ola,por favor,pipi,popo,lo siento :)

  2 0
 10. @alperen772

  Dizinin 4.sezonu da 2019’da çıkacak.

  Spoiler içeren alan!
  Maca sanırım öldü 2.bölümde :(
  0 0