Fragmanı izle Wayward Pines

Wayward Pines

imdb: 8.3
  |     |     |   ,

Mükemmel bir Amerikan kasabası düşünün. Güzel evler, biçimli çimler, sokaklarda oynayan çocuklar, adı da Wayward Pines. Peki ya burayı asla terk edemiyorsanız? Dış dünyayla iletişiminizin kaybolması da cabası….
Gizli ajan Ethan Burke, akıbeti bilinmeyen 2 arkadaşını aramak için buraya geliyor ve tuhaf bazı olaylar nedeniyle bu kasabada kalakalıyor. Kasaba öyle bir yer ki telefonun çalışmadığı, dışarıyla iletişimin olmadığı ve insanlardan da bu konuda yardım göremediğiniz bir yer. Haliyle Ajan Burke de geldiği yer için bir kayıp vakasına dönüşmüş oluyor, sonrasında işler daha da karışıyor...

Dizide Ethan Burke’ü Oscar adaylığı bulunan oyuncu Matt Dillon canlandıracak. Dizi, Blake Crouch’ın Pines adlı romanından uyarlama ve yapımcı/yönetmenliğinde M. Night Shyamalan bulunmakta.

Yorumlar (33)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Junkie1027a

  2016tan beridir üçüncü sezonu sallantıdaydı, fox devam etmesini istiyor ama yönetmenler arıza çıkarıyordu. Nihayet 27 Şubat 2018′ de iptal edildiği duyuruldu:
  https://www.imdb.com/list/ls063853872/mediaviewer/rm1176639232

  0 0
 2. @dantescomeback

  3. Sezon onayı aldı mı ? Ve ne zaman başlar

  1 0
 3. @casper29

  admin bey sezon 3 icin bir bilgiye sahipmisiniz

  0 0
 4. @casper29

  sezon3 yokmu yani yorumlara bakıyomda hayra alamet degil

  0 0
 5. @eliifozkaan

  birinci sezondan sonra favori dizim olmaktan çıktı malesef

  1 0
 6. @prottoo

  @solak bence yürümez ayrıca matt dillon varken dizide kalitede vardı şimdi mala bağladılar.senaristler öyle birşey yapmaları lazım ki seyircilerin bağlılıklarını kazansın yoksa izlencek dizi çok kimse takmaz wayward peanuts ı afadsjfhsduıf

  0 0
 7. @infazci

  diziyi kesinlikle ilk bolumlere bakarak yargılamayın. özellikle 5. bölümde sok oldum. Once normal diziler gibi gele bilir. garip kasaba garip olaylar hırsız polis vs vs vs. ama sonraları cok farklı olduğunu göreceksiniz.

  0 0
 8. @solak

  matt dillon gitti finalde .. bu çocukla bu dizi devam edermi acaba ??

  0 0
 9. @tuncaysglm

  2 sezon bugün gelir mi admin???

  1 0
 10. @centum

  2. sezon 25 mayısta geliyormuş gençler..:)

  6 0