Dil Seçeneği Fear The Walking Dead 4.Sezon 1.Bölüm (What's Your Story?)

 16 Nis 18 |  54
Sinema Modu İzledim

Çeviri Durumu:
%100 çevrildi.

Sencer Coskun
altyazı çevirmeni.
coskunsencer

Yorumlar (54)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @kevser8

  Arkadaşlar TWDyi 4.sezona kadar izledim. Sarmadı beni bıraktım.Rick Maggie Michonne Carl Glenn Carol …bunları tanıyorum Bazı karakterleri bilmiyorum haliyle.Acaba anlamakta zorluk yaşar mıyım?

  0 0
  • @mehtap.sen

   Izle 8 sezona kadar daha iyi anlarsın . Spoiler vereyim carl ve glen öldü

   0 0
 2. @default engine

  Finally..some action..
  kötü adam rolünde bebeğimi görmek ilginç hisettirdi..

  1 0
  • @Saynars

   Zaten o ve ailesi kötü ve bencil adamlar,bunu biliyorsun…

   0 0
 3. @kevser8

  Sonunda 4.sezoooooon yeni başlayabildiim

  0 0
 4. @JeLLyBonBon
  Spoiler içeren alan!
  Morganın Yanına Gelen Karakterlere ilk bölümden ısındım hele Gazeteci kıza, Süper bi sezon olacak gibi bakalım hayırlısı.
  1 0
 5. @BlackNuts
  Spoiler içeren alan!
  Şunu anlıyoruz ki Dizi, 3 Sezon’dan itibaren sürpriz bir şekilde zaman olarak The Walking Dead ile kafa kafaya gelmiş bulunuyor.
  Zaten Son Sahne de Nick ve Luciana bunun kanıtları. Evet patlamadan sonra zaman bayağı geçti, 4 sezon ama aslında 8 le eşdeğer. Hala Bunu anlamayanlar var, nesini anlamıyorsunuz ben bunu anlamıyorum.

  Bakıyorum da Morgan ı sevmeyen ne çokmuş, Bu diziyi izlemeyi bırakmıştım, Morgan ın transfer olduğunu öğrenince sırf onun için tekrar başladım. En sevdiğim karakter Morgan. Morgan olmasaydı Rick olmaz dı, Morgan olmasaydı Ne Twd olurdu Ne Ftwd.

  Nick’e bak sen Adam olmuş ta Morgan a şekil yapıyor. Gerçekten bir garip oldum, taa ilk bölüm geldi aklıma , nerden nereye . Nick , Strand lerin son da çıkması , değişik hissettirdi :)

  0 0
 6. @ayseguz

  Bu Morgan yönetmenin akrabası mıdır nedir o kadar oyuncu varken niye yani Twdde da sopayı kullanmayı nasıl öğrendiğiyle ilgili koca bi bölüm yapmışlarlardı yether

  0 -1
 7. @Caukoo

  Benim anlamadığım TWD ile FTWD nin virüs başlangıçları nasıl aynı Nickler dizi evrenin de daha 3 sezon yani bir kaç aydır virüsle karşı karşıya Rickler seneleri devirdi nasıl ikisini de aynı zamana denk getirdiler FTWD de virüs başladığın da kullanılan telefonlar bile TWD virüs başlangıcın da daha yoktu.Kaçırdığım veya bilmediğim birşeyler de olabilir bilen varsa açıklayabilir mi?

  0 -1
 8. @xSwindLer_
  Spoiler içeren alan!
  Morganın diziye gelmesi güzel olmuş. Dizinin konseptini de beğendim ayrıca bakalım ilerleyen bölümlerde ne olacak..
  Spoiler içeren alan!
  1 0
 9. @xSwindLer_
  Spoiler içeren alan!
  Morganın diziye gelmesi güzel olmuş. Dizinin konseptini de beğendim ayrıca bakalım ilerleyen bölümlerde ne olacak..
  0 0
 10. @asia

  morgan a sinir oluyordum ama burda olması bir nebze de olsa diziyi daha iyi yapmış.FTWD,TWD ye göre biraz sıkıcı.oyunculara ısınmak zor.belki ilk TWD çıktı ve biz onu izledik ilk,o yüzden…. bu nedenle Morgan gelince sinir olmama rağmen sanki TWD izliyormuş gibi keyif aldım.şurdan Rick ve Daryl da çıksa ne güzel olur :)))

  0 -1

Bu bölümü beğendiniz mi?