Dil Seçeneği Legion 2.Sezon 11.Bölüm Sezon Finali (Chapter 19)

 13 Haz 18 |  48
Sinema Modu İzledim

Çeviri Durumu:
%100 çevrildi.

Sencer Coskun
altyazı çevirmeni.
coskunsencer

Yorumlar (48)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @zorro_170

  3. sezon bomba gibi geliyor …

  0 0
 2. @Cedricc

  Bir an için ‘ben de kendimi sana zorla sevdirmeye çalıştım oğlum, baban kurban olsun sana’ diyecek sandım ya

  1 0
 3. @sirkumpas

  sonunda final olmuş finaldeki yorumlara bakılırsa ilk sezondan daha iyi 70-30 oranla. şu beynim yandı diyenleri eleştirenlerde demek beyinleri almadı bırakmışlar diziyi çok şükür :) bu kadar eleştiri ile 2.sezonda 45 yorum almış. finali bekledim seri olarak izleyeyim diye. bi de şu spoiler kullanmayı bilmeyenler bilmeden denemeyin şunu, sorun ayıp değil. nasıl yapacam diye yazın yani yorumları okurken yavaş gidiyorum baktım belli spoiler verecek yorumu bırakıyorum :)

  0 -1
 4. @Moteibo

  bazı yorumlarda dizi çok bozdu çok kötü nerde ilk sezon gibisinden şeyler okudum ve görüşlerimi belirtmek istedim. Şimdi ilk ve ikinci sezon konu ve karakterin gelişimi açısından bambaşka yerlerde ilk sezonda Faruuk David’in Zihni’nde olduğu için David’in hikayeyi karmaşık bir yapı, çekim ve kurguya oturtmuşlardı bunun sebebi de olayların kontrolünün kimde olduğunun net bi şekilde verilmemesi ve net bi şekilde olmamasıydı. Ancak ikinci sezonda Faruk’tan kurtulunca David tamamiyle kendi iradesiyle hareket etmeye başladı ve dizi kurgu ve çekim açısından daha düz bi yapıya kavuştu. Kısacası ikinci sezon hiç de kötü değildi aksine üstüne koyarak ilerlemekte dizi. Hikayeyi çekim ve kurguyla da destekliyorlar ve tadından yenmeyen bi dizi ortaya çıkıyor. Üçüncü sezon da bomba gibi gelecek bence. Herkese iyi seyirler…

  2 0
 5. @psychoo.
  Spoiler içeren alan!
  Harika bir bölümdü, açıkçası bu sezon bir hayli hayal kırıklığına uğradığımı düşünüyordum, taa ki son 2 bölüme kadar sezonu kurtardılar benim için :D ve ayrıca nihayet gerçek legion u göreceğiz 3.sezon çook daha iyi olacak.
  1 0
 6. @default engine

  Zamanında ustaların da dediği gibi..

  Spoiler içeren alan!

  Şimdi senin düşmanınım mutsuzluğun mutluluğum
  Resmindeki gözleri oyup baş ucuma koydum
  Bakıp bakıp tükürdüm sana seni unuttum
  Anlamama yardım ettin aşk yoktur ve sarışınlar boktur.

  0 0
 7. @Memochi
  Spoiler içeren alan!
  Bildiğin kaşındılar. Adam diyor iyiyim yapmayın etmeyin adamı kendileri kötü yaptı.
  3 0
 8. @dizimaniacn

  Dostum bu bölüm bir harika

  Spoiler içeren alan!
  işte görmek istediğim David “-Artık sarışın yok”
  6 0
 9. @TFunny
  Spoiler içeren alan!
  Aslında her bilim kurguda olduğu gibi ki gerçek olabilir geleceği değiştiremezsin değiştirmeye çalışırsın ama yaptıkların sadece değiştirmeye çalıştığın geleceği oldurur yani gelecek değişmez sadece paralel evrenlerde değişiktir.
  0 -1
 10. @m4trak

  bence bölüm süperdi son 1-2 bolum pasif ve zayıf kalmıştı şimdi tam olmuş syd yaptıgı davidi delirtmedi bence aksine onu sildi tum dunyayıda yok etmicek bence ama komple uzaklaşıp kendi kendinin prensi olucak shadow king gibi kral olacak syd de geri kazanmak için her şeyi yapıcak oteki kız bencede daha iyi hem deli hem aksiyonlu syd de benm erkegim dedi a.q ortalıgın sonra sattı bu ne iş super senaryo bence :D

  0 0

Bu bölümü beğendiniz mi?