Dil Seçeneği Legion 2.Sezon 7.Bölüm (Chapter 15)

 16 May 18 |  30
Sinema Modu İzledim

Çeviri Durumu:
%100 çevrildi.

Sencer Coskun
altyazı çevirmeni.
coskunsencer

Yorumlar (30)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @zafercannn19

  Burada ki yorumlarda niye herkes birbirine kızıyo :D

  0 0
 2. @pussylocke

  Boş yapmayın kardeşim ya. Şuraya bölümle ilgili yorumları okumaya giriyorum , dizi eleştiriniz için değil be. Beğenmiyorsan izleme. İzlemeyeceksen de gelip buraya yazma senin dizi hakkındaki eleştrilerini kimse merak etmiyor.

  1 0
 3. @Alwaysirius

  Geçen sezonla karşılaştırarak izlemek çok yanlış bence. Aynı zevki vermeye çalışsalardı bu sefer kendini tekrar ediyor derlerdi. Şimdiyse cesur bir şekilde yeni şeyler deniyorlar. Eleştiri noktalarında (bazılarına) katılıyorum. Yine de Legion kaliteli bir bilimkurgu dizisi. Hatta en iyilerinden. Bence.

  1 0
 4. @Newonearmy1

  Diziyi izlerken şizofren olcam :D

  0 0
 5. @Bia-

  Yorumlarda çok saçma bir kavga çıkmış. Arkadaşlar, beğenmeyen izlemek zorunda değil, hoşunuza gitmeyen bir şeyle neden bu kadar çok uğraşıp her bölümün altına kötü yorum atmaktan vazgeçmiyorsunuz? Hayır bu kadar basit bir şeyi neden kabullenemiyorsunuz ben onu anlamadım, saçma mı buluyosun? Sıkıyo mu? İZLEME? Çok sevdiğim bir dizi ve artık “ay ne kadar saçma, böyle sezon onayı alamazlar” gibisinden yorumlar görmek çok can sıkıcı, sezon onayı alamazsa bırakın onun için biz sevenler üzülelim, sevmiyosanız sizene?

  3 -1
 6. @RaoulDuke

  şu dizi krafwerk müzikler için bile seyredilir.

  1 0
 7. @RaoulDuke

  Supernatural kitlesi yorum yapıyor sürekli. haha. beğenmediğiniz diziyi izlemeyin. kim sizi zorluyor?
  yorum yapıyorsunuz sonra vay ben kimlerle aynı oksijeni soluyorum bunalımına sokuyorsunuz adamı.

  1 -2
 8. @Akifi

  Diziye getirilen haklı eleştirileri 2. Bölümden itibaren söylemeye başlamıştım. Hatta neredeyse tek başıma. Yorumlarım sürekli eksilenip durdu:) şimdi yorumların çoğunluğu bu yönde. Diziyi izlemeyi bıraktım. Sezon bitince tahammül edebilirsem toptan izleyeceğim. Ama yeni sezon onayı alacağını hiç sanmıyorum. Herkese iyi seyirler. Tahammül edebilirseniz tabi:)

  1 -6
 9. @NezihYusuf

  İnsanların yorumdan anladığı şey demagoji yapmak olmuş…
  Efendi efendi yorumunu yapanları da görüyorum, boş bir şekilde “benim aklım, fikrim, yorumum seninkinden üstün” diyen de…

  Biri olumlu yorum mu yaptı ? Yapar onun fikri.
  Biri olumsuz yorum mu yaptı ? Yapar onun fikri.
  Adam yanlış mı anlamış, istiyorsan kibarca düzeltirsin.
  Ha baktın adam ısrar ediyor fikrinde, kavga etmezsin. Eyvallah dersin.
  Sana eyvallah diyene de “aslında kabul etmedi” diye kavga çıkarmazsın.

  Ama olumlu veya olumsuz, karşıtı olduğun görüşe sahip insanı medeniyet ve kültür adı altında (bu bizim ülkemizde “ben daha çok biliyorum hissiyatı”nın karşılığı) itin güneş görmeyen yerine sokma çabası nedir arkadaşlar ?
  Bir şey kazanıyorsanız bana da söyleyin, ben de kazanayım, çok merak ediyorum.

  Şu site belki de hizmet kalitesi bakımından Türkiye’nin en iyi sitesidir, ben başka sitelere gitmiyorum, bilemiyorum o yüzden de.
  Ama bu tarz yorumlar… Seviye yerlerde…

  5 -2
 10. @fraz

  Dizinin geneli için: Düşük reytinglerin sebebi maalesef dizinin geniş bir kitleye hitap etmiyor olması. Çok zor anlaşılan sahneler, konuşmalar (ve gereksiz sahneler de) olunca haliyle aktif bir izleyicisi olamaz. Bu haliyle benim ilgimi çekiyor olabilir fakat çoğunluğu düşününce durum tam tersi, çoğunluğu düşünmek gerekiyor dizinin devamı için. Eğer 3. sezon için onay alırsa (ki çok zor), bu tür sahnelerden temizlenmeli ve daha anlaşılır olmalı.

  3 -3

Bu bölümü beğendiniz mi?