Dil Seçeneği Mr. Robot 3.Sezon 1.Bölüm (eps3.0_power-saver-mode.h)

 12 Eki 17 |  55
Sinema Modu İzledim

Furkan Akkaya
altyazı çevirmeni.
@FrknAkkaya
Gotcha
altyazı çevirmeni.
eternalsilencee

Yorumlar (55)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @mr batuhan

  dizide elon musk havaları seziyorum ben hele aşağıda bır arkadasın yorumunu gordum sımulasyon ıcınde vesaire diye biliyosunuz elon musk ta yasadıgımız dünyanın sımılasyon olduğunu söylemişti bakalım dizi nereye gidicek

  0 0
 2. @kizildoktor

  @Gotcha Bir hadron carpistiricisinin yaninda olup da kimya tartisicaklari pek mantikli gelmiyor paralel evrenler ve zaman daha cok mekanik ve quantum fizikle alakali konular. O yuzdendir ki “If so, how many copies of “ourselves” exist?” diyor. Buna bir onceli cumlesiyle kanit verilebilir, “If I close me eye, I can imagine that everything we experience, everything we see, think and do is unfolding simultaneously in a parallel universe.”. Gozlerimi kapatirsam yasantilarimizin, gorduklerimizin, dusunduklerimizin ve yaptiklarimizin paralel bir evrende kopyalandigini gorebiliyorum.” diyor. Unfolding kelimesi aslinda katlanmis bir kagidin acilmasi gibi bir anlam tasiyor ama kultur faktoru isin icine girince kelimenin anlami duruma gore anlam degistirebiliyor.

  0 0
 3. @yilmazbaba

  Arkadaşlar o kadar çok şey yazıyorsunuz ki dizilerin altına ama bir kişi bile kalkıp ne izlediğini anlatmıyor halbuki filmi kısa kısa anlatırsanız izlemeyenleri teşfik edersiniz örneğin ben bu filmi bir türlü anlamadım ve anlamadığım için de bana çok garip ve tuhaf geldi ve izleyemedim 1, bölüm dışında izleyen bir arkadaş rica etsem bu diziden ne anladığını anlatabilir mi?

  0 0
 4. @myxo

  zaman makinası bu dizide olmaz. belki ebebeynler için sahte cenaze yaptılar ve ebebeynler dark army ile birlikte. bundan dolayı demiş olaBİlir

  0 0
 5. @Kavun

  Sürekli diziye fantastik ögeler mi gelicek tribine girdim. Angela yüzünden.

  0 0
 6. @iqneel
  Spoiler içeren alan!
  toplumu .. / gerçekten toplumu .. demı ? :D :D —– ha s… gerçekmiş :D :D cok ıyıydı ya
  1 0
 7. @neyani

  Dizide hep zaman kaymaları var. Bence eliot “herşeyi düzeltebiliriz” kavramıyla geçmişten ziyade geleceğe laf atıyor. Eğer geleceğe laf atıyorsa biz şuanda sadece eliotun, geçmişini gelecekten izliyoruz. Ekrana bakıp sen diye suçlaması da gelecek simülatörü nu biliyor olması olabilir. Yeterince saçmaladım giriyorum. En sonda da bence kız kardeşi tuzluk olacak.

  2 0
 8. @alpt3kin

  leyla ile mecnun gibi her şey kafasındaysa bu dizinin yapımcılarını bulur döverim.

  1 0
 9. @akdesehram

  Diziyi başından beri takip ediyorum, 3 sezon oldu ve hala ne olup, bittiğini anlayamadım.

  11 0
 10. @nOnstOp
  Spoiler içeren alan!
  Gerçekten çok iyi idi. Sezon güzel basladı ve ilginç teoriler var. Ozellikle Angela’nın ” Ya her şeyi geriye alma imkanımız olsaydı ? ” demesi bir zaman da yolculuk olabilir mi akla getiriyor.O senaryo olursa iste dizi tam havaya girer ve mukemmel olur. Bakalım hepberaber göreceğiz.
  0 0

Bu bölümü beğendiniz mi?