Dil Seçeneği The Originals 4.Sezon 12.Bölüm (Voodoo Child)

 17 Haz 17 |  30
Sinema Modu İzledim

Furkan Akkaya
altyazı çevirmeni.
@FrknAkkaya

Yorumlar (30)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @AiLana

  Hollow’un zırt pırt bedenlere girmesi baydı artık

  0 0
 2. @sevvallllk1

  Artık cidden sıkmaya başladı.Tvd ile to daki klaus farklı karakterler oldu evet hope’nin etkisi var ama eli kolu bağlı klaus çok saçma oldu

  0 0
 3. @gizemdrsn1907

  hollow sıktı artık

  0 0
 4. @SwanandMikealson

  Vincent cadılık dışında her şeyi başarıyor. Söz konusu büyü olunca bilmiyorum bilmiyorum : /

  0 0
 5. Ben böyle VAMPİR dizisine ancak kahkahalarla gülerim…
  Bitirin bu diziyi…
  Hiç çekilmiyor artık…

  Çeviri için teşekkürler
  Teşekkürler Dizibox

  1 -5
  • @kLeiZa

   @Sahkarga her bölümü kaçırmadan izleyip insanları sinir etmek için gereksiz yorumlar yapan arkadaş Kökenler cadıların elinde maskara oldu dediğin bir yorumunu da hatırlıyorum. Öncelikle ona cevap vereyim; Doğada vampirlik veya kurtadamlık diye bir şey yok önce bunu kafana sok. Her ikisi de cadıların yaptığı büyüler sonucunda ortaya çıkan şeyler. Birisi Hallow’un Birisi Eshter’in eseri yani. genel olarak düşünürsen sadece insandan güçlü bu varlıklar onun dışında lanetten başka bir şey değil bu güç yani bu varlıkların cadılardan daha güçlü olmalarının bir imkanı yok. sonuçta cadı yapımı büyüyle yaratılmış varlıklar. bir köken akmeşe ile öldürüldüğü zaman tamamen yok oluyor ve geri gelemiyor örneğin Finn. Geri geldi diye savunacaksan cadı olarak gelmişti hatırlatırım ilk çünkü soyu cadı. Ama bir cadıyı ne kadar öldürürsen öldür diğer taraftan da normal dünyaya müdahil olabiliyor örneklerini söylememe gerek yok ne kadar kötü yorum yapsanda kaçırmadan izliyorsun görebiliyorsundur diye tahmin ediyorum :) yani çok uzun diye anlamayacak olursan sana özet geçeyim cadıların yarattığı varlıkların cadıların elinde oyuncak olması çok çok ama çok normal ayrıca Hallow’un 1500 yaşında ve resmen özel üretim olduğunu unutma

   1 0
  • @ozlem1974

   o zaman izleme ! çok seven ve izleyenler var ! bitsin istediğin bir dizi de işin ne !

   3 -3
 6. @mradonis
  Spoiler içeren alan!
  Ulan Klaus az daha ağlatacaktın beni :(

  Köken oldukları büyünün gücünü kullanacak sanırım Vincent. Artık ölümsüz olmayacak bizimkiler. Zaten bölüm içerisinde Freya bizimkiler gibi sonsuza dek yaşamayacağım tadını çıkaracağım dediğinde ipucu vermişti. Şimdi ailecek normal yaşayacaklar.

  3 0
 7. @cetinkaya44

  Bu cadı olaylarının başta ne kadar saçma olduğunu düşünsemde işin aslı her şey bu canavarlığın kalbine gidiyor. Önceki sezonlarda vampirliğin başladığı yeri bir kaç bölüm önce kurt adamlığı ve en sonunda da asıl kötülüklerin kalbine en kötüsüne götürüyorlar bizi. Ve bunu yaparken müthiş bir şekilde kibir duygusunun nelere kadir olabileceğini hissettiriyorlar. Başta bende sevmemiştim bu cadı işlerini ama sonradan aslında her şeyin kalbine gittiğimizi anlayınca daha da bi merak sardı beni. Saygılar.

  6 0
 8. @nun34

  daha ne kadar sacmalayabılırım dıyen dızı olmaya aday..hadı bakem..

  1 -5
 9. @Darkside

  Ne hale getirdiler diziyi. Cadı dizisi mi yoksa köken vampir dizisi mi belli değil. sürekli tuzdan çemberler çizmeler, okuyup üflemeler, ufka uzun uzun bakışlar, bolca sohbet. Bir kaç bölüm sonra hiç vampir efekti görmezsek şaşırmam git gide daha çok kısıyorlar.

  2 0
 10. @Hawai0

  Emeği geçen herkese teşekkürler

  1 -1

Bu bölümü beğendiniz mi?